reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

game of thrones 8. sezon

Emilia Clarke’ın hayranları Game of Thrones 8. sezon setinde gezdirme çabası [Video]

Game of Thrones 8. sezon bölümlerini 2019’dan önce göremeyeceğiz. Ancak Daenerys Targaryen rolüyle dizinin favorileri arasındaki Emilia Clarke 8. sezondan önce bize bazı bilgiler vermek için yanıp tutuşuyor.

Game of Thrones’un final sezonu için artık sabrımızın sınırlarındayız. Yeni bir kitabın yakın zamanda çıkmayacağı şu günlerde seriyle ilgili elimizdeki tek şey yeni bir sezon. Ancak 8. sezon bölümleri için 2019’a kadar beklemek zorundayız. O arada HBO sus payı olarak önümüze Westworld 2. sezon bölümlerini sunsa da, Game of Thrones heyecanı bir başka. Bunu çok iyi anlayan isimlerden biri olan Emilia Clarke ise hayranlara bir iyilik yapmak için tüm riskleri göze alarak, sete kameraları sokuyor. Ancak işler tam olarak onun istediği gibi gitmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones 8. sezon seti

Omaze ile bir video hazırlayan Clarke, videonun başında hazırlanan bir tur çekilişinden bahsediyor. Çekilişe katılan hayranlardan birinin 8. sezon setini ziyarete gideceğini açıklayan Clarke, gelemeyecek olanlar için de seti gezdirmeye karar veriyor. Ancak işler istediği gibi ilerlemiyor. “Çok gizli” sekizinci sezon bölümleri öncesi tüm kapılar Clarke’ın yüzüne kapansa da karavanından küçük bir sahne görebiliyoruz. Hazırlanan bu mizansende Clarke’ın karavanı Jason Momoa fotoğraflarıyla dolup taşıyor. Clarke bize senaryodan bir sahne de okuyor ancak tahmin edersiniz ki bu sahne sansürleniyor. Hayli eğlenceli ve seti hiç göremediğiniz bu keyifli videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz. Çekilişe katılım ise buradan yapılıyor.

Video