reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 2. sezon

Westworld 2. sezon Amerika ile aynı anda Digiturk’te

Westworld 2. sezon bölümleri için geri sayım başladı. HBO’nun 22 Nisan’da yayınlanacak olan popüler dizisinin yeni sezonu Amerika ile aynı anda Digiturk’te başlıyor.

Geçtiğimiz gün LOG.com.tr olarak basın ön gösterimine katıldığımız Westworld 2. sezon, yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. Türkiye’de Digiturk tarafından yayınlanan dizi ise, tıpkı Game of Thrones’da olduğu gibi hayranları hiç bekletmeden, Amerika ile aynı anda yayına girecek. Üstelik Türkçe alt yazıyla beraber. Ancak dizinin 2. sezonunu Amerika ile aynı anda izlemek için uykunuzdan biraz fedakarlık yapmanız gerekiyor. 22 Nisan’ı 23 Nisan’a bağlayan gece saat 04:00‘da diziyi Türkçe alt yazılı olarak beIN CONNECT‘ten izleyebilirsiniz. Uykusuz kalmak istemeyenler için dizi 23 Nisan Pazartesi Türkçe-İngilizce alt yazı ve Türkçe dublaj seçenekleri ile beIN SERIES Sci-Fi‘da 23:00‘da yayınlanacak. Dizinin Netflix dizileri gibi tek seferde yayınlanmadığını da hatırlatalım. Yani her pazartesi bir bölüm şeklinde sezonda ilerleyeceğiz. Diziyi ilk kez izlemeye başlayacaklar için birinci sezonun tüm bölümlerinin beIN CONNECT‘te olduğunu da ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld 2. sezon bölümleri bizi bilmeceyle karşılıyor

Geçtiğimiz sezon dizinin fazlasıyla ayrıntılı incelemelerini sizlerle buluşturmuştuk. Bu sezon da aynı şekilde incelemeleri haftalık olarak çözümlemeler, yeni teori ve fikirlerle birlikte salı günleri yayınlayacağız. İlk incelemeyi 24 Nisan Salı akşamı LOG.com.tr’de okuyabilirsiniz.

İlgili video

Fragman