reklamı kapat

POPÜLER

Westworld

Westworld yaratıcıları hayranları oyuna getirdi [Video]

Reddit’te yaptıkları açıklamada spoilerları önlemek için diziye ait spoilerları içeren bir video yayınlayacaklarını söyleyen Westworld yaratıcıları, beklenen videoyu yayınladı.

Reddit’te yayınlanan soru-cevap seansında Westworld 2. sezon öncesi spoilerların yayılmaması için ilginç fikirlerini ortaya atan Jonathan Nolan ve Lisa Joy tartışmalı bir teklifte bulunmuştu. Spoiler almak isteyenler için dizinin tüm sürprizlerini içeren bir video yayınlama teklifiyle gelen Nolan ve Joy, videoyu izleyenlerin bu sayede spoilerların yayılmasını engelleyebileceğini öne sürmüştü. Daha sonra da yayınlanan gönderinin 1.000 beğeni alması durumunda videoyu yayınlayacaklarını açıkladılar. Tabii ki o gönderi 1.000 beğeninin çok üzerinde beğeni alarak, videonun istendiğini gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rickroll zamanı

HBO’nun en çok merak edilen dizilerinden olan Westworld’ün spoilerlarını ise yaratıcıların öylece ortaya koyacağına inanmakta zorlanmıştık. Nitekim yayınlanan videoda da aslında ciddi bir oyun olduğunu gördük. Dizinin yeni sezonu öncesi Nolan ve Joy meraklı hayranları oyuna getirdi. Yayınlanan videonun ilk 1,5 dakikası gerçekten de dizideki olayları açıklıyor gibi başladı. Bernard’la yaptığımız açılışta, bu sezonun kod adı olan The Door göndermesi bile vardı. Ancak 1,5 dakikayı doldurduğumuzda o tanıdık ezgi kulaklarımıza geldi. Nolan ve Joy tüm Reddit’i ve hayranları Rickroll‘lamıştı. Hayli başarılı Rickroll girişiminde Nolan’ın linki paylaştığı mesaja buradan ulaşabilirsiniz. Dizi 22 Nisan‘da izleyicilerle buluşacak.

Video