reklamı kapat

POPÜLER

HBO Max Westworld

HBO dizisi Westworld için 4. sezon tarihi video ile verildi

HBO dizisi Westworld için 4. sezon tarihi video ile verildi. Son sezonu hayal kırıklığı olan dizi için yeni sezon beklentisi düşük seviyede.

Westworld için paylaşılan yukarıdaki videoya göre dizinin 4. sezonu 26 Haziran tarihinde ekranlara gelecek. İlk 2 sezonu ile çok beğenilen dizi, 3. sezon ile yapılan büyük değişim sonrasında ciddi eleştirilere maruz kalmıştı. Bu açıdan yukarıda da dediğimiz gibi dizi için 4. sezon için beklentisi çok düşük seviyede yer alıyor. Yeni sezon için yayınlanan ilk videoda dizideki Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Ed Harris, Thandiwe Newton, Tessa Thompson ve Aaron Paul tarafından canlandırılan canlı ve cansız (!) tüm ana karakterler görülebiliyor. Bol aksiyona ev sahipliği yapacağını düşündüğümüz yeni Westworld sezonunda odak noktada Dolores ve Bernard karakterleri kalmayı sürdürecek. Yeni sezonun arkasında da Jonathan Nolan ve Lisa Joy imzaları bulunacak.

Biliyorsunuz HBO Max için bir Türkiye macerası olacak. Deadline’ın haberine göre HBO Max Türkiye operasyonunun başında Turkcell Dijital Medya ve Eğlence Direktörü ve TV+ yöneticisi Barış Zavaroğlu olacak. Zavaroğlu, daha önce The Walt Disney ve Fox Broadcasting gibi firmalar çalışmış alanda oldukça tecrübeli bir isim ve HBO’da Christina Sulebakk’a bağlı olarak görev yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HBO Max’in Türkiye pazarında 2022 içerisinde aktif edilmesi bekleniyor ancak halen net bir tarih gelmiş değil. Şu an halen sadece “yıl sonunda gelecek” bilgisi veriliyor. Bu arada Disney+ servisi de yakında Türkiye’de olacak. İki servis de Türkiye pazarında Netflix karşısına çıkacak ve büyük bir mücadele başlayacak.

Westworld yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın