reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 3. sezon

Westworld 3. sezon için can sıkan tarih açıklaması

Her sezon derinlemesine analiz ve incelemelerine yer verdiğimiz Westworld 3. sezon bölümleriyle düşündüğümüzden de geç bir tarihte ekrana yansıyacak gibi görünüyor.

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinin 14 Nisan‘da yayınlanacağı açıklandığından bu yana HBO izleyicisinin gözü Westworld 3. sezon duyurusuna çevrilmiş durumda. HBO’nun popüler dizileri arasında yer alan ve karmaşık örgüsüyle dikkatleri üzerine çeken yapım, ikinci sezonu ilginç bir bilgiyle bitirmiş ve bizi yepyeni teorilerle buluşturmuştu. Böylesine heyecan verici bir yapımın üçüncü sezon çekimlerinin ise mart ayında başlayacağı açıklandı. HBO’nun programlardan sorumlu bölümünün başındaki isim Casey Bloys tarafından yapılan bu açıklama Evan Rachel Wood’un Instagram hesabında yaptığı paylaşımla da örtüşüyor. Vücut kalıbı alınan Wood, 3. sezon müjdesini vermişti. Görünen o ki ana çekimler başlamadan önce protez çalışmalarına geçilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld 3. sezon ne zaman yayınlanacak

Bloys The Warp‘a yaptığı açıklamada çekimlerin mart ayında başlayacağını onaylasa da dizinin 2019’da yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda ipucu vermiyor. Ancak çekim tarihi başlangıcı, çekimlerin süresi, üzerine çekim sonrası düzenlemeler derken, yeni sezonun 2019’da çıkmasını beklemek çok iyimser bir bakış açısı gerektiriyor. En iyi ihtimalle üçüncü sezonu 2020’nin başlarında izleyeceğiz gibi görünüyor. Öte yandan Westworld’ün 3. sezonu ile yeni Game of Thrones dizisinin aynı yayın yılına düşme ihtimali de ortaya çıkmış durumda. Bildiğiniz gibi Game of Thrones 8. sezon finalinden sonra yeni bir Game of Thrones dizisine kavuşacağız. Bu dizinin çekimleri ise yaz aylarında başlayacak ve yayın tarihi olarak da 2020-2021 tahmin ediliyor.

Westworld’ün ikinci sezonu için kaleme aldığımız detaylı incelemelere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones’un final sezonu için yayınlanan fragman