reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon yayınlanırken Westworld 3. sezon haberi geldi

Westworld 3. sezon yayın tarihi ile ilgili can sıkıcı açıklama

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinin yayınlanmasıyla Westworld 3. sezon bir parça unutulmuş olabilir. Ne yazık ki HBO’nun bir diğer favori dizisi bir süre daha unutulacak gibi.

Game of Thrones 8. sezon ile görkemli finaline gidiş yolunda ilk adımı atmışken, HBO’nun bir diğer favori yapımı Westworld 3. sezon iyiden iyiye akıllardan çıkmış durumda. Mart ayında çekimlerine başlanan 3. sezonun ne zaman yayınlanacağı ise dizinin hayranları tarafından hayli merak ediyordu. Game of Thrones’un yarattığı tüm bu tantana içinde WarnerMedia Entertainment ve HBO resmi açıklamayı yaptı. Dedikoduları doğrulayan şirket, 2019’da Game of Thrones’un üzerine, kendi yapımı dahi olsa, herhangi bir dizinin hiçbir koşulda gölge düşürmeyeceğinden emin olmak istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020’ye kadar Westworld yok

Her ne kadar HBO ilk başlarda açıklama yapmasa da geçtiğimiz şubat ayında dizinin çekimlerinin Mart 2019’da başlayacağı yönünde ilk açıklama geldiğinde, Westworld 3. sezon bölümlerinin 2020’den önce gelmeyeceğini tahmin etmiş hatta yazıda “en iyi ihtimalle 2020’nin başlarında izleyebiliriz” diye not düşmüştük. Nitekim bizi şaşırtmayacak şekilde yapılan yeni açıklama dizinin 2020’ye kadar dönmeyeceğini resmileştirdi.

HBO aslında bu adımıyla “Her yıla konuşulacak tek büyük dizi” politikasını da geliştiriyor gibi görünüyor. Game of Thrones’un geçmişini anlatacak yeni dizi gelene kadar o boşluğu 2020’de Westworld’ün doldurması bekleniyor. Bu durumda tahmini olarak yeni yayın serisini düşünürsek, 2020’de Westworld’ün gelişinin ardından yeni Game of Thrones dizisini de 2021 gibi izleyebiliriz. Tabii bu yayın sıralaması şimdilik sadece bir tahmin.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones’un 8. sezon 2. bölüm tanıtımı