reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

Game of Thrones: Emilia Clarke’dan son sahne itirafı

Televizyonun en ilgi çeken dizilerinden biri olan Game of Thrones‘un yakında izleyicilere veda edeceğini biliyoruz. Son altı bölümü seyretmemize daha çok zaman var fakat çekimler son hızda devam ediyor. Öyle ki ortaya çıkan son bilgilere bakılırsa Emilia Clarke Daenerys Targaryen‘in son sahnesini çekti bile!

Game of Thrones’un sekizinci sezon çekimlerinin tamamlanmasına çok uzun bir zaman var. Bunun en önemli nedeni ise çekimlerin Kit Harington‘ın düğünü sebebiyle aksayacak olması. Tüm ekibin düğüne davetli olması prodüksiyon çalışmalarına devam etmeyi imkansız kılacak. O zamana kadar çalışmalar sıkı bir şekilde devam ediyor. Anladığımız kadarıyla sahnelerin çekimleri oyuncuların müsait olma durumuna göre sıralanıyor. Yani çekimler aylarca devam edecek olmasına rağmen final bölümündeki sahnelerden bazıları çoktan çekildi. Bu enteresan bilginin kaynağı ise Emilia Clarke. Daenerys Targaryen‘e hayat veren oyuncu karakterinin dizideki son sahnesini çoktan çekti. Bu sürecin kendisi üstünde yarattığı etkisi ise şu sözlerle özetledi: “Bunun izleyicilerin aklında Daenerys ile ilgili yer edecek son sahne olduğunu bilmek beni mahvetti”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Emilia Clarke‘ın bu sözleri final bölümünde neler yaşanacağına dair iyice meraklanmamıza neden oluyor. Yanıtı almak için ise biraz daha sabretmemiz gerekecek.

İlgili video

7. sezon fragmanı