reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Ryan Reynolds

150 milyon dolar bütçesiyle Netflix’in bugüne kadarki en iddialı yapımı

Netflix‘in 100 milyon dolarlık en büyük projesi Bright‘ı bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Çevrim içi yayın servis 150 milyon dolarlık, bugüne kadarki en büyük filmini çekmeye hazırlanıyor.

Netflix’in bugüne kadarki en iddialı projesi ortaya çıktı. Skydance Media ile iş birliğine giden çevrim içi yayın servisi, Six Underground isimli aksiyon macera filmi için kesenin ağzını açıyor. Bu yaz çekimlerine başlanacak olan filmin, 2019 yılında yayınlanması planlanıyor. Filmde ise birbirinden iddialı iki isim bulunuyor. Yönetmen kolduğunda Michael Bay‘in oturduğu Six Underground, başrole Deadpool yıldızı Ryan Reynolds‘ı getiriyor. Filmin senaristleri ise Deadpool’un da yazarları olan Paul Wernick ve Rhett Reese.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aksiyonun dozunu artırmaya hazır olun

İşin içinde Michael Bay oldu mu bol aksiyonlu ve bol patlamalı bir film bizi bekliyor gibi görünüyor. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre, film 6 milyarderin kendi sahte ölümlerini planlaması üzerine kuruluyor. Özel bir takım kuran bu ekip daha sonra “kötü adamları” avlamaya hazırlanıyor. Skydance’in ise popüler çevrim içi yayın servisiyle ilk çalışması değil. Son olarak Altered Carbon’un da arkasında yine Skydance bulunuyordu.

Filmle ilgili detaylarsa ne yazık ki şimdilik bununla sınırlı. 2019 dışında tam bir yayın tarihi bulunmayan filmin bu yaz çekimlerinin başlamasıyla daha fazla bilgi edinebileceğimize inanıyoruz.

İlgili video

Bright fragman