reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Barack Obama

Netflix’in ortalığı karıştıracak Barack Obama hamlesi

Mart ayının başında sizlerle Netflix‘in Barack Obama ve Michelle Obama‘ya bir teklifle gittiğinden bahsetmiştik. O teklif nihayet sonuçlandı.

Netflix bir basın duyurusu ile eski Amerika Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama ile anlaşmaya vardığını müjdeledi. “Film ve seriler üretmek üzere birkaç yıllık bir anlaşma” olduğu belirtilen bu projenin Higher Ground Productions tarafından üretileceği kaydediliyor. Söz konusu projeler için henüz detay verilmezken içeriklerin “kurgu ya da kurgu olmayan seriler, belgesel serileri, belgeseller” olabileceği belirtilmiş. Projelerin Netflix’in var olduğu 190 ülkede 125 milyon aboneye de dağıtılacağı kaydediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Obama çifti Netflix’te

Eski Amerika Başkanı Barack Obama’nın açıklaması ise şu şekilde “En çok keyif aldığımız şeylerden biri hayatın dört bir yanından kopup gelmiş etkileyici insanlarla tanışmak ve onlara deneyimlerini daha geniş kitlelere duyurma konusunda yardımcı olmak. Bu yüzden Michelle ve ben Netflix’le anlaşmaya vardığımız için çok heyecanlıyız. Yetenekli, ilham verici ve yaratıcı sesleri öne çıkarıp, insanların birbirlerine karşı empati ve anlayışını artırmayı ve hikayelerini tüm dünya ile paylaşabilmelerine yardımcı olmayı umuyoruz.” Bu açıklama da mart ayındaki ortaya çıkan “ilham verici hikayelere yer verecekler” dedikodusunu doğruluyor. İkilinin popüler çevrim içi yayın servisiyle yaptığı anlaşmanın maliyeti ise şimdilik büyük bir merak konusu. Obama çiftinin yeni projeleri hayata geçene kadar Barack Obama’yı David Letterman’ın sunduğu My Next Guest Needs no Introduction programının ilk bölümünde konuk olarak izleyebilirsiniz. Yayın servisinin resmi açıklamasına buradan ulaşabilirsiniz.