reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things

Stranger Things yıldızından Leonardo DiCaprio açıklaması

Stranger Things 3. sezon çekimleri hala devam ediyor. Dizinin yıldız oyuncusu Millie Bobby Brown‘un ise dizinin geleceğiyle ilgili ilginç fikirleri bulunuyor.

Netflix’in en popüler dizilerinden Stranger Things, 3. sezon bölümlerinin çekimlerine kaldığı yerden devam ediyor. Eleven karakteriyle beğenileri toplayan Millie Bobby Brown ise diziye yıldız bir oyuncu eklemek istiyor. Dizide hangi ünlü yıldızın yer almasını istediği sorulduğunda Brown hiç düşünmeden Leonardo DiCaprio diyor. Brown, DiCaprio için senaryoyu bile hazırlamış. Ünlü oyuncunun tam açıklaması şu şekilde: “Dizide Leonardo DiCaprio’nun olmasını isterim. Leonardo, Eleven’ın kayıp abisi olacak. Senaryoyu dahi hazırladım. Leo, eğer Stranger Things’de olmak istiyorsan anlaşman hazır.” Brown’un oldukça iddialı seslenişine DiCaprio ne cevap verir bilemiyoruz. Aynı şekilde dizinin yapmcılarının da Brown’la aynı fikirde olup olmadığından çok emin değiliz. Ancak belki DiCaprio bu çağrı üzerine dizide tamamen yer almasa da küçük bir rolde görünebilir, kim bilir… Brown’un rol arkadaşı Noah Schnapp ise Tom Hanks’in diziyi ziyaret etmesini istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekimler devam ediyor

Dizinin 3. sezonu bizi 1985 yazında karşılayacak. Geçtiğimiz sezonun 1 yıl sonrasında başlayacak olan hikayede karakterlerimiz de yavaş yavaş ergenliğe giriyor. Bu da elbette beraberinde pek çok drama getirecek demek. Bu sezonun merkezindeki isim ise Noah Schnapp’ın canlandırdığı Will Byers olmayacak. Yeni bir düşmanla karşılaşmamızın olası olduğu yeni sezon beraberinde nasıl sürprizler getirecek göreceğiz.