reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things yıldızının kaleme aldığı Netflix filmi

Stranger Things yıldızının kaleme aldığı yeni Netflix filmi

Stranger Things yıldızı Millie Bobby Brown yepyeni bir Netflix projesiyle karşımızda. A Time Lost filminin senaryosunu ve yapımcılığını üstlenen Brown, bir “aile işiyle” geliyor.

Stranger Things dizisiyle parlayan Millie Bobby Brown, projeden projeye koşuyor. Sevilen Netflix dizisinde Eleven karakteriyle başrolü üstlenen yıldız oyuncu şimdi kız kardeşi Paige Brown ile yazdığı hikayeyi Netflix filmine dönüştürmek için gün sayıyor. A Time Lost isimli filmin sadece senaryosunda değil yapımcılığında da yer alan kardeşler karşımıza bir aile dramasıyla çıkıyor. Hikaye birbiriyle kanlı bıçaklı iki aileyi beyaz perdeye taşıyor. İşler ailelerden birinin genç kızının kanser olmasıyla değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things yıldızı projeden projeye koşuyor

Resmi duyuruda Millie Bobby Brown ve Paige Brown filmle ilgili şunları söylüyor: “Netflix’e bize ve bu güzel hikayeye güvendiği için çok müteşekkiriz. Bu hikayeyi yazma ve geliştirme aşamasına yıllar harcadık. Bu arkadaşlıkla, aileyle ve sizi alaşağı etmek isteyen zorlukları aşmakla ilgili bir hikaye.

Filmin oyuncu kadrosuna dair bir açıklama yapılmazken Brown’un filmde senaristlik ve yapımcılığın yanı sıra oyunculuğu da üstlenip üstlenmeyeceği şimdilik bilinmiyor. Stranger Things dışında son olarak Godzilla: King of the Monsters filminde yer alan oyuncunun halihazırda post prodüksiyonda olan Godzilla vs. Kong filminde de bulunacağı biliniyor. Aynı zamanda çekimleri devam eden Enola Holmes filminde de başrolü üstlenen yıldız oyuncunun yeni filmi A Time Lost için şimdilik bir tarih verilmiyor.

İlginizi çekebilir

Breaking Bad filminden yeni fragman