reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things yıldızı Millie Bobby Brown Marvel filmi The Eternals için açıklama yaptı

Stranger Things yıldızından Marvel filmi açıklaması

Gelecek Marvel filmi The Eternals için konuşulan isimlerden biri olan Stranger Things yıldızı Millie Bobby Brown dedikoduları cevapladı.

Stranger Things yıldızı Millie Bobby Brown için ortaya atılan Marvel filmi iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Kumail Nanjiani, Angelina Jolie ve Richard Madden gibi isimlerin yer alması beklenen The Eternals filminin kadrosuna Brown’un da dahil olduğu ve Comic Con’da bu bilginin açıklanacağı iddia ediliyordu. Brown ise Instagram hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında gelen soruları yanıtlarken bu dedikodularla ilgili de ilk yorumu yaptı. Bir hayranın filmde yer alıp almayacağı sorusuna Brown şu cevabı veriyor: “Herkes benim Marvel filminde olacağımı sanıyor. Bildiğim kadarıyla böyle bir şey yok. Benim ve ailemin bu konuda bir fikri yok. O yüzden herkesin bilmesini isterim ki, şu an ben böyle bir filme dahil değilim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things yıldızı iddiaları yalanladı

Söz konusu bilgi bir “sızıntı” olduğu için Brown bunu özellikle yalanlıyor da olabilir elbette. Ancak geçmişte Nanjiani’nin açıklamaları düşünüldüğünde aktör “Bu konuda yorum yapamam” diyerek olayı geçiştirmişti. Brown ise doğrudan “Ben bu filmde yokum.” dediği için kafalar karışmış durumda.

The Eternals için ortaya atılan ilk heyecan verici isim Millie Bobby Brown değil. Keanu Reeves için de benzer bir dedikodu ortaya atılmıştı. Daha sonra Marvel’dan bir itiraf gelmiş ve Reeves ile hemen her film öncesi görüşme yapıldığını ve ona uygun bir karakter bulmak için çabaladıklarını kaydetmişlerdi. Film resmi olarak duyurulmadan kadrodaki isimleri öğrenemeyeceğiz gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde ilk tanıtımla beraber detayların netleşeceğini umuyoruz.

İlginizi çekebilir

Stranger Things 3. sezon fragmanı