reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown’un enteresan Stranger Things isteği

Netflix‘in büyük ilgi gören dizilerinden Stranger Things üçüncü sezonuyla ekranlara dönmek için çalışmalara devam ediyor. Dizinin yıldızlarından Millie Bobby Brown’ın yeni sezondan enteresan bir beklentisi var.

İlk iki sezonuyla büyük beğeni toplayan Stranger Things’in üçüncü sezonla geri döneceğini bir süredir biliyoruz. Çekimlerin başlangıcına dair yapılan duyuru ve ekipten yapılan açıklamalar bizleri nasıl bir hikaye beklediği hakkında ipucu veriyor. Ancak bu sefer biraz daha farklı bir açıklamayla karşı karşıyayız. Dizinin başrol oyuncularından Millie Bobby Brown karakterinin zorlu yollardan geçmesini istiyor. Bu düşüncesini de şu sözlerle ifade ediyor:

“Bence Eleven bir şekilde kendini feda etmeli. İşlerin bu yönde ilerlemesini istiyorum. Onun güçlerini feda ettiğini görmek isterim mesela. Eğer güçlerini kaybederse karakter olarak yeterince güçlü olabilecek mi? Onu bu durumda görmek güzel olurdu. Güçleri olmadan güçlü bir karakter inşa etmesine vesile olurdu. Şimdi her şey onun güçleriyle alakalı. Bunu yavaş yavaş elinden almak güzel bir hikaye çıkartabilir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu fena bir fikir gibi durmuyor. Fakat düşüncenin Stranger Things’e nasıl uyarlanacağı ve karakterleri nasıl etkileyeceğini iyice değerlendirmek gerekiyor. Siz ne dersiniz? Güçleri olmadan Eleven etkili bir karakter olmayı sürdürebilir mi?

İlgili video

3. sezon tanıtımı