reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things’in 2. sezonunda izleyicileri neler bekliyor?

Netflix’te izleyici karşısına çıkan ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan Stranger Things bu sene içinde ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Sevilen yapımın ikinci sezonunda nasıl bir yol izleyeceği ise büyük merak konusu. Oyuncuların yeni bölümlere dair açıklamaları ise heyecanımızı artıracak nitelikte.

Bildiğiniz gibi Stranger Things genellikle genç ve yetenekli isimlerden oluşan oyuncu kadroyla dikkat çekiyor. People ekibi dizinin ardından büyük üne kavuşan Millie Bobby Brown (Eleven), Finn Wolfhard (Mike), Gaten Matarazzo (Dustin), Caleb McLaughlin (Lucas) ve Noah Schnapp (Will) ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Her ne kadar genç oyuncular yeni bölümlere dair ser verip sır vermese de, merakımızı körükleyecek bazı cümleler sarf ettiler.

Finn Wolfhard yeni sezonu “Bence bu sezon çok daha karanlık olacak. Korku türüne iyice yönelecek. Bu yüzden de izleyicilerin yeni bölümleri ilk sezondan daha fazla seveceğini düşünüyorum.” sözleriyle tanımladı.

Gaten Matarazzo ise “Yeni sezonun en güzel yanı tüm karakterlerin içyüzünü anlayacak olmamız. Karakterlerin tüm yaşananların ardından nasıl davrandığını göreceğiz. Hepsi duygusal olarak korkmuş olacak. Yalnız hissedecekler çünkü Will geri döndü fakat artık arkadaşları gibi davranmıyoruz. Değişti.” sözlerini sarf etti. Böylece çok net olmasa da yeni bölümlerde bizleri nelerin beklediğine dair fikir sahibi olduk.

Son olarak unutmadan hatırlatalım, Stranger Things ikinci sezonuyla 31 Ekim‘de Netflix’te olacak.