reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things’i bir de atari oyunu olarak izleyin [Video]

Kısa sürede en sevilen yabancı dizilerden birine dönüşen Stranger Things çok yakında yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevenleri heyecanla geri sayıma devam ederken Netflix, Stranger Things’in ilk sezonunu atari oyununa dönüştüren bir video hazırladı.

Netflix tarafından paylaşılan bu videoda dizinin ilk sezonunda yaşanan olayları bir kez daha görüyoruz. Ancak bu sefer her şey bir atari oyunu gibi ele alınıyor. Yani sevilen karakterlerin söyledikleri veya yaptıkları onlara kimi zaman puan kazandırıyor, kimi zaman da kaybettiriyor. Elde ettikleri puanlarla bu farklı atari oyunu içinde seviye atlıyorlar. Kimi zaman yaptıkları seçimler ekrana yansıyor. Örneğin “Burada kal” veya “Eve git” arasında bir tercih yapılıyor. Bu tercih karakterin o anki hareketiyle uyum içinde oluyor.

Özel olarak hazırlanan bu video ikinci sezondan yeni bir sahne içermiyor. Sadece birinci sezonda çoktan izlediğimiz olaylara farklı ve eğlenceli bir bakış açısı sunuyor. Ekim ayı gelene kadar yüzümüzü güldürmeyi ve bekleme süresini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Son olarak bir kez daha hatırlatmakta yarar görüyoruz, Stranger Things’in ikinci sezon bölümleri 27 Ekim‘den itibaren Netflix’te olacak. Netflix tarafından hazırlanan keyifli Stranger Things videosunu ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.