reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 4. sezon öncesi macera artık mobilde

Stranger Things 4. sezon öncesi macera artık mobilde [İndir]

Netflix favorisi Stranger Things 3. sezon geride kalmış olabilir. Ancak Stranger Things 4. sezon öncesi bu maceraya eşlik eden oyun iOS ve Android için çevrim içi mağazadaki yerini yeni aldı.

Stranger Things 4. sezon için teoriler havada uçuşurken, Netflix favorisi dizi için hazırlanmış yeni oyun PC ve konsollardan sonra nihayet mobil tarafta da kendisini gösterdi. BonusXP tarafından geliştirilen dizinin resmi oyunu Stranger Things 3: The Game, iOS ve Android için indirilmeye sunuldu. Adından da anlaşılacağı üzere oyun 3. sezonu kendine baz alıyor. Yepyeni olasılıklara kapı açan 3. sezonu özlediyseniz ve 4. sezonu beklerken kafa dağıtmak istiyorsanız oyun ilginizi çekebilir.

Stranger Things 4. sezon yayınlanana kadar oyun zamanı

Dizideki olaylara paralel şekilde işleyen yapımda benzer yerlerde benzer sahneleri görebilirsiniz. Retro tarzda geliştirilen oyunda aynı zamanda yerel iki oyunculu ekipler halinde de maceraya dahil olunabiliyor. On iki oynanabilir karakterin yer aldığı oyunda Türkçe dil desteği ise yer almıyor.

Gelelim oyunun fiyatına. Android kullanıcıları için Steam fiyatıyla aynı olan oyun 32,99 TL‘ye satışta. iOS kullanıcıları içinse fiyat 34,99 TL. Haberin en sonundaki kutucuktan satın alıp indirebileceğiniz oyunu ise almadan önce Steam’e göz atmak isteyebilirsiniz. Çünkü aynı oyun Steam’de 9 Eylül’e kadar yüzde 50 indirimle 16 TL‘ye satılıyor. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Stranger Things 4. sezon ile beraber ek sahnedeki Amerikalı gizemini ve Rusların gizli planlarını çözmeye hazırlanıyor. Yolları ayrı düşen kahramanlarımızın nasıl yeniden bir araya geleceği ise merak konusu. Dizinin yeni sezonu için henüz bir tarih açıklanmadı. Hatta Netflix, diziyi resmi olarak yenilemedi. Ancak dizinin yeni sezonunun yenilenmeme gibi bir ihtimali bulunmuyor. 3. sezonun kırdığı izlenme rekorundan sonra 4. sezona kesin gözüyle bakılıyor.

İlginizi çekebilir

Oyunun fragmanı