reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon 1. bölüm

Lucifer 5. sezon 1. bölüm hakkında ortaya çıkan yeni detay

Lucifer 5. sezon 1. bölüm ismi açıklandığından bu yana dizi Netflix kütüphanesindeki yerini almadan neler öğrenebiliriz merak ediyoruz. Bölümle ilgili yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Final sezonunda ek 6 bölümle beraber Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan Lucifer 5. sezon, ilk bölümün ismini geçtiğimiz günlerde paylaştı. Burada detaylarını okuyabileceğimiz haberimizde dizinin ilk bölümünün isminin “Really Sad Devil Guy” olduğu belirtilmiş, bölümün senaryosunu kaleme alan kişinin ise Jason Ning olduğu açıklanmıştı. Final sezonu olduğu için ayrı bir öneme sahip olan ilk bölümün yönetmenliğini Eagle Egilsson üstlenirken, ilk bölümle ilgili yepyeni bir detay daha gün yüzüne çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon 1. bölümde üzgün şeytanı kim teselli edecek?

Lucifer’ın belki tüm kadrosu değil ancak bazı ekip üyeleri sosyal medya üzerinde fazlasıyla aktif. Dizi yaratıcısı Ildy Modrovich bu konuda en başarılı isimlerden biri. Kendisi sık sık bizimle diziyle ilgili yeni şeyler paylaşıyor. Ancak yeni bilgi bu kez ondan değil, bir başka paylaşımcı oyuncudan geliyor. Maze karakterine hayat veren Lesley-Ann Brandt, ilk bölümle ilgili yeni bir ipucunu ortaya atıyor. 5-7 Eylül düzenlenecek olan FanX etkinliğine katılamayacağını söyleyen Brandt bunu dizinin ilk bölümüne bağlıyor: “Hayranları hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim. Ancak bir teselli olacaksa etkinliğe katılamama sebebi olarak birinci bölümde çok fazla Maze rolü olduğunu söyleyebilirim. Çalışma saatlerim ne yazık ki izin vermedi.

Lucifer 5. sezon 1. bölümün cehennem sahnesi ile açılış yapacağını geçmişteki açıklamalardan biliyorduk. Maze’in ise hem cehenneme hem de dünyaya geçiş kartı hala elinde bulunuyor. Bu durumda Lucifer’ın şimdilik iki evren arasındaki kısıtlı iletişim imkanlarından biri Maze oluyor. Aynı zamanda Lucifer’ın gidişinin ardından dünyada işleri yoluna sokacak birkaç karakterden biri olduğu için kahramanımızı bu bölüm bol bol görecek olmamız şaşırtıcı değil. Eylülle beraber oyuncuların kamera karşısına geçtiği yapımın çekimlerinin ne zaman tamamlanacağı ise şimdilik bilinmiyor. Toplam 16 bölüm yayınlayacak olan 5. sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz. Final sezonunun 2020’nin ikinci yarısında yayınlanması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Eylül 2019 ajandası