reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 4. sezon öncesi gizemli paylaşım

Stranger Things 4. sezon öncesi gizemli paylaşım

Stranger Things 4. sezon ile ilgili haber bekleyen hayranlar ilginç bir paylaşımla karşı karşıya. Popüler Netflix dizisi yeni bir duyuru hazırlığında.

Stranger Things 4. sezon için çalışmalar devam ederken Netflix kütüphanesinin popüler yapımı resmi sosyal medya hesaplarından ilginç bir paylaşıma imza attı. Dizinin tüm sosyal medya platformlarındaki profil fotoğrafı değiştirilerek bir saat fotoğrafına yer verildi. Instagram hikayelerinde ise saatin geri sayım yaptığı görünüyor. 12’ye geri sayım yapan saat ise Upside Down’da yer alıyor. Ancak neresi olduğunu söylemek pek mümkün değil gibi. Geri sayımı başlatan bu ilginç ipucu ise beklediğimiz gibi 4. sezonu işaret etmiyor olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 4. sezon öncesi Cadılar Bayramı özel bölümü mü?

Artık yavaş yavaş eylül ayını geride bıraktığımız şu günlerde ekim ayının başta Amerika olmak üzere pek çok ülkede tek bir anlamı bulunuyor: Cadılar Bayramı. 31 Ekim’deki Cadılar Bayramı öncesi tüm ay boyunca her yerde Cadılar Bayramı etkinlikleri görebileceğiniz gibi korku ve gerilim odaklı yapımlar da bu ayda sayısını artırıyor. İşte bu sebeple bu duyurunun aslında dördüncü sezon değil de Cadılar Bayramı için hazırlanmış özel bir başka içerik olabileceği düşünülüyor. Belki de yapım bu etkinlik kapsamında Netflix kütüphanesinde özel bir bölüm yayınlayabilir. Öte yandan tabii Stranger Things 4. sezon için çıkış tarihini de öğrenmeyi çok isteriz. Gelecek hikaye ne olursa olsun geri sayımı başlatan “şeyin” kesinleştirdiği tek nokta ise Upside Down odaklı olacağı.

Burada küçük bir detayı da hatırlatmak gerek. The Simpsons bu yıl yayınlayacağı klasik Cadılar Bayramı bölümünde sevilen diziye yer verecek. 20 Ekim’de yayınlanacak olan yeni bölüm Danger Things adıyla anılıyor. Ancak Stranger Things’in sosyal medyasından paylaştığı bu görsel The Simpsons bölümünü mü işaret ediyor bu şimdilik belirsiz.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye Ekim 2019 programı