reklamı kapat

POPÜLER

Netflix El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

Breaking Bad filmine geri sayım; ekim ayı Netflix Türkiye ajandası [Video]

Ekim ayı gelirken Netflix Türkiye kütüphanesinin çok beklenen yapımları arasında tek bir isim bulunuyor: El Camino: Bir Breaking Bad Filmi.

Sonbaharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde Netflix Türkiye ekim ayı içeriklerini açıkladı. Bu ayki listede heyecanla beklenen bir film var. Her ay yayınladığı orijinal yapımlarla beğeni toplayan çevrim içi yayın platformunun ekim ayında orijinal filmler kategorisinde özellikle bir dikkat çekiyor: El Camino: Bir Breaking Bad Filmi. Breaking Bad hayranlarının heyecanla beklediği film için açıklama dahi yazılmıyor. Dizinin ve filmin yaratıcısı Vince Gilligan, yapımı öyle bir titizlikle yürütüyor ki, herhangi bir spoilera karşı filmin kütüphanede açılan sayfasının dahi kaldırıldığını kaydedelim. Film, hikayeyi dizinin bıraktığı yerden alıyor. Jesse’nin kaçışı sonrası olacaklara odaklanıyoruz. Orijinal filmler arasında dikkat çekici bir diğer yapımının In the Tall Grass olduğunu da ekleyelim. Stephen King’in oğlu Joe Hill ile yazdığı kısa romandan uyarlanan film korku severlere hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix sevilen dizilerin yeni sezonu getiriyor

Uzun zamandır beklenen yapımlar arasında ise Peaky Blinders 5. sezon yer alıyor. Bu ay nihayet dizinin yeni sezonuna da kavuşuyoruz. Bunun dışında dikkat çeken yapımlardan biri de Ant Man aktörü Paul Rudd’u başrole oturtan Living with Yourself.

Lisanslı dizilerde ise ilk dikkat çeken elbette The Walking Dead 9. sezon oluyor. Bu ay izleyicilerle 10. sezonunu buluşturacak olan dizinin geçmiş sezonunu ekimden itibaren izleyebilirsiniz. Bunun dışında The Good Place 3. sezon ve How to Get Away with Murder 5. sezon da platformdaki yerini alacak. Orijinal içeriklerin tamamına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Netflix dizileri

Peaky Blinders 5. sezon (04/10/2019)
Shelbyler 1929’da borsanın çöküşünün yol açtığı sorunlarla uğraşırken Tommy, gücünü tehdit eden genç aile üyeleri ve faşistlerle karşı karşıya gelir.

La casa de las flores 2. sezon (18/10/2019)
Bir kaybın yasını tutan de la Mora ailesi; satılan şirketlerini geri almaya çalışıyor, intikam planları yapıyor ve romantik çıkmazlara giriyor.

Living with Yourself (18/10/2019)
Aşkta ve yaşamda hüsrana uğramış bir adam, gizemli bir tedavinin ardından eski benliğinin kendisinin daha iyi bir versiyonuyla değiştirildiğini fark eder.

Daybreak (24/10/2019)
Bu mizahi drama dizisinde, liseli bir genç zombilerle ve Mad Max tarzı çetelerle dolu kıyamet sonrası dünyada yol alırken kayıp aşkını bulmaya çalışıyor.

Brotherhood (25/10/2019)
Abisinin Brezilya’da giderek güçlenen bir suç örgütünün lideri olduğunu öğrenen dürüst bir avukat, ahlaki bir dönüm noktasına gelir.

The Kominsky Method 2. sezon (25/10/2019)
Oyuncu koçu Sandy Kominsky ve yakın dostu Norman Newlander yaşlanmanın inişli çıkışlı yollarında ilerlerken birbirlerinin hayatına renk katmaya devam ediyor.

Nowhere Man (31/10/2019)
İdamı bekleyen bir adam, tuhaf bir karşılaşmanın ardından alternatif zaman döngülerini yaşayınca, ailesini korumak için hapishaneden kaçar.

Orijinal filmler

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi (11/10/2019)

In the Tall Grass (04/10/2019)
Kayıp bir çocuğu bulmak için büyük bir çayırlık alana giren iki kardeş, çıkış yolunu bulamaz. Stephen King ve Joe Hill’in kısa romanından uyarlandı.

The Forest of Love (11/10/2019)

The Laundromat (18/10/2019)
Sigorta sahtekarlığını araştıran dul bir kadın (Meryl Streep), Panama’da iki avukatın dünyanın mali sistemini istismar ettiğini açığa çıkarır.

Seventeen (18/10/2019)
Terapi köpeğini bulmak için ıslahevinden kaçan 17 yaşındaki bir genç, Cantabria’daki yolculuğu sırasında ağabeyi ve büyükannesiyle yeniden bağ kurar.

Upstarts (18/10/2019)
Hızla büyüyen yeni şirket dalgasından paylarına düşeni almaya kararlı üç üniversite öğrencisi, dünyayı değiştirirken milyonlar kazanmak için kolları sıvar.

Netflix orijinal belgeselleri

Breakfast, Lunch & Dinner (23/10/2019)
Ünlü konuklar, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin mutfağını ve kültürünü keşfetmek için Şef David Chang’e katılıyor.

Little Miss Sumo (28/10/2019)
21 yaşındaki kadın sumo güreşçisi Hiyori, profesyonel olarak müsabakalara katılması yasaklanınca sumo için ringte ve ring dışında mücadeleye başlar.