reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Kingsman tarihine yolculuk; The King's Man aksiyonu artırıyor [İzle]

Kingsman tarihine yolculuk; The King’s Man aksiyonu artırıyor [İzle]

Kingsman serisinin geçmişine götürecek olan yeni film The King’s Man, heyecan verici ve aksiyon dolu bir fragmanı izleyicilerle buluşturdu.

Advertisement

Kingsman istihbarat biriminin ilk zamanlarına gittiğimiz The King’s Man yeni fragmanıyla bir kez daha karşımızda. Aksiyonun dozunu artıran film bizi zorlu savaş medyanlarına da süslü balolara da götürmeye hazırlanıyor. İlk iki filmin yönetmeni Matthew Vaughn’ın üçüncü filminde Ralph Fiennes başrolü üstleniyor. Fiennes II. Dünya Savaşı’nda yer almış bir askeri canlandırırken teşkilatın temellerini atan karaktere hayat veriyor. Fiennes’a Conrad rolünde Harris Dickinson eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kingsman teşkilatının temelleri atılıyor

2014’te hayatımıza Gizli Servis filmiyle giren yapım hikayeyi Altın Çember filmiyle devam ettirip bizi Eggsy’nin macerasıyla buluşturmuştu. Yavaş yavaş gelişen Eggsy’nin nasıl bir ajana dönüştüğünü seyretmiştik. Taron Egerton tarafından canlandırılan karakterin yer aldığı iki film servisin günümüzdeki zamanını konu alıyordu. İlk iki filmden sonra bu hikaye bir parça eskimeye başlayınca yapımcılar akıllıca bir karar alarak bizi geçmişe götürmeyi tercih ediyor. İkinci filmde de geçmişe dair ufak detaylar verilirken The King’s Man neler olduğunu anlatmak için direksiyon başına geçiyor.

İşin savaş meydanında silahlarla doğrudan düşmana saldırarak değil de “farklı şekillerde” de halledilebileceğine vurgu yapan fragmanda kahramanlarımızın nasıl bir örgüyü resmedeceğini hep beraber göreceğiz. Fiennes ve Dickson dışında filmde Djimon Hounsou, Gemma Arterton, Matthew Goode, Tom Hollander ve Daniel Brüh yer alıyor. Yapım 14 Şubat 2020 vizyondaki yerini alacak. Yayınlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.