reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonu ne izlesek: Kingsman: The Golden Circle

İlk filmiyle eleştirmenlerin kafasını karıştıran izleyicilerin ise beğenisini kazanan Kingsman beyaz perdeye geri dönüyor. Biz de Kingsman: The Golden Circle isimli ikinci filmi hafta sonu ne izlesek köşemize konuk ediyoruz.

Aynı isimli çizgi roman serisine dayanan Kingsman’ın yönetmenliğini bir kez daha Matthew Vaughn üstleniyor. Hikaye Taron Egerton’ın hayat verdiği Eggsy’nin etrafında şekilleniyor. Genç oyuncuya Colin Firth, Mark Strong, Julianne Moore, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum ve Jeff Bridges gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Statesman’a Merhaba Deyin!

James Bond gibi ajan filmleriyle dalga geçen Kingsman eğlenceli havasıyla öne çıkmayı başarıyor. Hikayenin farklı tonlaması nedeniyle karikatürize edilen kahramanlar ise izleyicinin gözüne batmıyor. İlk filmde dünya nüfusunu azaltmaya odaklanan bir kötüye karşı mücadele veren ekip bu sefer yok olmanın eşiğine geliyor! Merkezleri yok edilen Kingsman, Poppy isimli bu kötüye karşı mücadele için yardıma ihtiyaç duyuyor. Bu noktada Amerika’daki kuzenleri olarak gördükleri Statesman devreye giriyor. İki gizli servis bir araya gelecek dur durak bilmeyen bir kötüye engel olmaya çabalıyor.

Türkçe ismi Kingsman: Altın Çember olan yapım 22 Eylül‘den itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Filmden görüntüleri haberimizin girişinde, fragmanını ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO