reklamı kapat

POPÜLER

Kingsman: The Golden Circle aksiyon dolu bir fragmanla karşımızda [Video]

Yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosu ve farklı tarzıyla dikkat çeken Kingsman geri dönüyor. Hikayenin devamını izleyicilerle buluşturacak olan Kingsman: The Golden Circle için yeni bir fragman paylaşıldı.

Kısa sürede büyük beğeni toplayan Kingsman temelde The Secret Service isimli çizgi roman serisine dayanıyor. Burada gizli servis ajanlarının geçtiği süreçler ve sonrasında yaşadıkları maceralar konu ediliyor. Filmde bolca aksiyonun yanı sıra James Bond gibi ajan filmleri klişeleriyle de dalga geçiliyor. Bu durum da Kingsman’ın farklı bir havaya kavuşmasına neden oluyor. İkinci filmde kahramanlarımızı uluslararası bir macera bekliyor. Merkezleri yok edilen Kingsman, Amerika’daki müttefikleri Statesman‘dan yardım istiyor. İki gizli servis bir araya gelecek dur durak bilmeyen bir kötüye engel olmaya çabalıyor.

Matthew Vaughn tarafından yönetilen ikinci filminin en fazla dikkat çeken özelliği ise giderek genişleyen oyuncu kadrosu… İlk filmin bel kemiğini oluşturan Taron Egerton, Colin Firth ve Mark Strong bir kez daha geri dönüyor. Onlara bu sefer Julianne Moore, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum ve Jeff Bridges gibi ünlü isimler de eşlik ediyor

Kingsman: The Golden Circle filminin 22 Eylül‘de gösterime başlaması bekleniyor. San Diego Comic Con kapsamında paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.