reklamı kapat

POPÜLER

Kingsman: The Golden Circle ile orijinal ekip yeniden bir araya geliyor [Video]

Geçtiğimiz yıllarda izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan Kingsman’ın devam edeceği bir süredir biliniyordu. Sonunda The Kingsman: The Golden Circle isimli bu yeni filmden ilk tanıtım gün yüzüne çıktı.

The Secret Service isimli çizgi roman serisinden uyarlanan Kingsman başarılı yönetmen Matthew Vaughn tarafından beyaz perdeye taşındı. Gizli servis ajanlarının başından geçenleri konu eden bu yapım bir yandan birçok macerayı ekrana taşıyor, öte yandan James Bond gibi ajan filmi klişeleriyle dalga geçiyor. Tüm bunları başarılı aksiyon sahneleriyle harmanlayınca ortaya ilgi uyandıran bir iş çıkıyor. Yeni hikayede ise kahramanlarımızı uluslararası bir macera bekliyor. Merkezleri yok edilen Kingsman, Amerika’daki müttefikleri Statesman‘dan yardım istiyor. İki gizli servis bir araya gelecek dur durak bilmeyen bir kötüye engel olmaya çabalıyor.

Kingsman şimdi oyuncu kadrosuna birçok ünlü ismi katarak yola devam ediyor. Başrolleri yine Taron Egerton, Colin Firth ve Mark Strong üstleniyor. Onlara Julianne Moore, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum ve Jeff Bridges gibi isimler de eşlik ediyor. Paylaşılan yeni tanıtımda geçtiğimiz filmde öldüğünü zannettiğimiz Colin Firth’ün yeniden yüzünü göstermesi ise büyük heyecan uyandırıyor.

Kingsman: The Golden Circle filminin 22 Eylül‘de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER