reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Book

Samsung Galaxy Book

Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab S3

Samsung’un üst segment tabletleri Galaxy Book ve Galaxy Tab S3’ün Türkiye fiyatı belli oldu

25 Nisan 2017

Samsung, yeni tabletleri Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book’u Türkiye’de gerçekleştirdiği lansmanda tanıttı. Galaxy Tab S3, oyun ve eğlence odaklı geliştirilirken Galaxy Book daha çok profesyone kullanıcılara hitap ediyor. Galaxy Tab S3, 9,7 inçlik Super AMOLED ekranla, Galaxy Book ise 10,6 inç TFT LCD ve 12 inç Super AMOLED versiyonlarıyla satışa çıkıyor. Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte ödüllü pop-art sanatçısı Sedef Gali de özel performansıyla tabletlerin performanslarını sergiledi.

Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book ile birlikte gelen 9 mm kalınlığa sahip geliştirilmiş S Pen, gerçek bir kalem gibi kullanılıyor. Basınca duyarlı 0,7 mm’lik uca sahip olması sayesinde doğal bir yazı deneyimi sunuyor. S Pen, hızlı not almak için Screen Off Memo, kolay düzenleme için PDF Annotation ve profesyonel düzeyde çizim için Gelişmiş Çizim Araçları gibi kullanışlı özellikler içeriyor. Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book, gerçeğe yakın renkler ve canlı dijital içerikle 10 bit renge sahip HDR (yüksek dinamik aralık) video içeriği destekliyor.  Önemli mesajların kaçırılmasını engellemek için ileti bildirimlerini senkronize eden Samsung Flow, güvenli bir giriş için oturum açarken Galaxy Tab S3’de parmak izi ile kimlik doğruluyor. Bu özellik aynı zamanda kesintisiz bir çalışma sağlıyor ve dokümanları mobil cihazdan tablete aktarmak için uyumlu cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurabiliyor.
galaxy tab s3
Her yönüyle eğlenceye odaklanan Galaxy Tab S3 ile ilgili Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, “Samsung Tab S3 ve Galaxy Book, mobil deneyimin çıtasını bir üst seviyeye taşıyor. Oyun ve eğlence tutkunlarına özel olarak optimize edilen Samsung Tab S3, ekran ve ses kalitesiyle sinema benzeri bir seyir zevki ve kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor” dedi. Galaxy Tab S3 zengin arayüzü, daha hızlı şarj özelliği ve uzun pil ömrü ile eğlence tutkunlarına ideal çözümleri sunuyor.  dedi.

Bilgisayarın geleceği olarak lanse edilen Galaxy Book için Tansu Yeğen,  “Galaxy Book’un 10,6 inç ve 12 inç modelleri bulunuyor. Güçlü bilgi işlem kapasitesi arayan ve mobil çalışan profesyonellere hitap eden cihaz, tasarımı sayesinde bir tabletten dizüstü bilgisayara kolayca dönüşebiliyor. Hafif olduğu için kolaylıkla taşınabilen cihaz Windows 10 işletim sistemi sayesinde kişisel bilgisayar işlevi görebiliyor.” dedi.

Galaxy Book, bireysel müşterilere özel kampanyasıyla HDMI,USB A ve USB C tipi çıkış içeren 199 TL değerinde Targus 3’ü1 arada USB C Tipi çevirici adaptor hediyeli olarak satışa sunulacak. Galaxy Tab S3’ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı Galaxy Tab S3 LTE için 2.999 TL ve Galaxy Tab S3 Wi-Fi için 2.499 TL. Galaxy Book’un satış fiyatları ise, Galaxy Book 12’’ için 4.499 TL, Galaxy Book 10.6 LTE için 2.999 TL ve Galaxy Book 10.6 Wi-Fi: 2.499 TL.

S Pen destekli Samsung Galaxy Tab S3’ün tüm özelliklerine buradan, Galaxy Book’un tüm detaylı özelliklerine ise buradan ulaşabilirsiniz.