reklamı kapat

POPÜLER

The King’s Man ilk fragmanıyla Kingsman organizasyonunun geçmişine götürüyor [İzle]

The King’s Man ilk fragmanıyla Kingsman organizasyonunun geçmişine götürüyor [İzle]

Kingsman: The Golden Circle sonrası bu gizli örgütün geçmişini aktaracak üçüncü film göründü. The King’s Man, bizi her şeyin başlangıcına götürüyor.

2014’te beyaz perde macerasına Kingsman: The Secret Service filmiyle başlayan casusluk-komedi serisi, The Golden Circle sonrası üçüncü filmiyle yeniden vizyon rekabetine hazır: The King’s Man. İsminden de anlaşılacağı üzere bu tehlikeli ve aksiyon dolu maceranın “temeline” iniyoruz. Gizli servisin geçmişini anlatan yeni film bizi 1900’lerin başına götürüyor. Ralph Fiennes’ın Oxford Dükü olarak karşımıza çıktığı filmde Harris Dickson ise yeni “ana karakter” görevini üstleniyor. Filmde pek çok tarihi karakter yer alırken Rhys Ifans tarafından canlandırılan Rasputin‘i de fragmanda görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The King’s Man ile organizasyonun tarihi

Fragmanda Fiennes’ın karakteri organizasyonun zorlu ve acımasız geçmişini anlatıyor. “Gerçek güç kiminle dövüştüğünü anlamaktan ve onları nasıl alt edebileceğini çözmekten gelir.” diyen karakter “Savaşmak istediğini biliyorum ancak görevini yerine getirmenin başka yolları da var.” diyerek cümlelerini sonlandırıyor. Gizli organizasyonun köklerine inen filmde Fiennes ve Dickson’a Djimon Hounsou, Gemma Arterton, Matthew Goode, Tom Hollander ve Daniel Brüh de eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise ilk iki filmi de yöneten isim Matthew Vaughn yer alıyor. Organizasyonun geçmişiyle ilgili detaylı bilgi edineceğimiz film, 14 Şubat 2020‘de vizyondaki yerini alacak. Yayınlanan ilk fragmana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.