reklamı kapat

POPÜLER

Asus ROG Phone 2 PUBG Mobile

PUBG Mobile için heyecan yaratan Asus ROG Phone 2’den ilk görseller

PUBG Mobile üstünden son günlerde sık sık gündemde gelmeye başlayan Asus ROG Phone 2‘den ilk görseller sonunda geldi. Telefonun şimdilik ön yüzü görünüyor.

En iyi PUBG Mobile telefonu olacak denilen Asus ROG Phone 2, hatırlarsınız kısa süre önce kullandığı yeni işlemcisi ile karşımıza çıkmıştı. Gücünü yeni tanıtılan Snapdragon 855 Plus işlemciden alacağı ve bu konuda bir ilke imza atacağı söylenen telefon, ön yüzünü gösteren ilk görseller ile gündemin üst sıralarına yerleşti. Dediğimiz gibi henüz arkası görünmeyen telefon, çentiksiz bir tasarıma sahip. Bu açıdan cihazda kalın çerçeveler bulunuyor ancak bu bir oyun telefonunda “olumsuz” olarak nitelendirilmiyor. Çünkü yandaki çerçevelerin biraz kalın olması, hem yatayda cihazı tutmayı kolaylaştırıyor hem de harici aksesuarlara takılacak yer bırakıyor. Resmi olarak 23 Temmuz tarihinde tanıtılacak olan oyu odaklı akıllı telefon, kendisine özel bir arayüz temasına da sahip. Bunu çoğu kişi çok sevmiyor ancak yine firma kullanmayı tercih ediyor.

Asus ROG Phone 2 PUBG Mobile

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ROG Phone 2 için PUBG Mobile arkasındaki firma ile ortaklaşa çalışılıyor

Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz üzere cihazda isteğe bağlı olarak 60 Hz ve 90 Hz olarak da seçilebilecek 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran kullanılacak. Verilen bu 120 Hz desteği için Tencent Games’in 120 Hz destekli “Under the One Man” isimli özel bir oyun geliştirdiği de belirtiliyor. En üstte 12 GB RAM ile geleceğine kesin gözüyle bakılan modelin, yine kesin olarak 30W hızlı şarj desteği bulunuyor. Cihaza Snapdragon 855’den yüzde 15 oranında daha güçlü bir GPU’ya yani grafik birimine sahip olan Snapdragon 855 Plus‘ı iyi soğutmak için bir aktif fan beklentisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A80 kamera sağlamlık testi