reklamı kapat

POPÜLER

Sony dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu

Sony’den dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu!

Japon teknoloji devi Sony, kısa süre önce dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu modelini duyurdu. Ürün gerçekten iddialı görünüyor.

Sony, zaman zaman gerçekten dikkat çeken aksesuarlar ile gündeme geliyor. İşte bunlardan birisi de MRW-S3. Özellikle profesyonel fotoğrafçılar için hazırlanan ürün, yukarıda da dediğimiz gibi direkt olarak “dünyanın en hızlı SD kart okuyucusu” olarak geçiyor. UHS-II SD yanında microSD kartları da okuyabilen ürün, açıklandığı kadarıyla saniyede tam 300 MB okuma gerçekleştirebiliyor. Fotoğraflarını ve videolarını sisteme aktarırken vakit kaybetmek istemeyenleri mutlu edecek Sony MRW-S3, aynı zamanda bir merkez (HUB) görevini üstleniyor. Toplam ağırlığı 95 gram olan yani her zaman taşınabilecek bir seçenek oluşturan MRW-S3, bünyesinde üç adet USB-C, bir adet HDMI (4K 30 fps) ve bir adet de USB-A portunu barındırıyor. 100W güç aktarımı yapabildiği için destekli monitörleri de çalıştırabilen ürün, IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklı bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony SD kart okuyucusu için fiyat açıklanmadı

Evet maalesef Sony en önemli detayı vermeyi şimdilik tercih etmiyor. Ancak yapısı gereği ucuz olması kesinlikle beklenmeyen ürün, yukarıda da dediğimiz gibi profesyoneller için harika bir seçenek olarak önümüzde duruyor. En iyisini isteyenlerin fiyatına bakmadan satın alacağı ürün, siyah bir gövdeye ve ufak bildirim LED’lerine sahip.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A80 için hazırlanan sağlamlık testi