reklamı kapat

POPÜLER

Asus ROG Phone 2 ve ortaya çıkan PUGB detayı

Asus ROG Phone 2 ve ortaya çıkan PUBG detayı

Oyun telefonu pazarının önemli cihazlarından Asus ROG Phone’un yenisi geliyor. Yeni cihaz Asus ROG Phone 2, dikkat çeken bir PUBG detayı taşıyor.

Asus ROG Phone 2, artık ciddi ciddi gündeme gelmeye başladı. Yeni ortaya çıkan bilgilere göre oyun telefonu Tencent Games ile yakın bir çalışma etrafında geliştiriliyor. Popülerliği azalmayan PUBG oyunun arkasında yer alan Tencent Games, karşımıza Asus ile ortaklaşa hazırlanan gerçekten çok güçlü bir model çıkaracak gibi görünüyor. Özel optimizasyonlar ile oyunu maksimum grafik ayarlarında 60 FPS oynatabileceği tahmin edilen cihazın, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağına kesin gözüyle bakılıyor. Burada Asus ROG Phone 2 modelinin özel bir soğutma sistemi taşıması da bekleniyor. Hatta burada Nubia Red Magic 3 gibi gerçek bir fanın dahi kullanılabileceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ROG Phone 2, yılın en güçlü PUBG telefonu olabilir

Peki ilk model nasıl gelmişti? Cihaz gücünü Qualcomm Snapdragon 845 işlemciden alıyordu. Özel “3D vapor” soğutma sistemiyle ısınmadan kaynaklı performans düşüşü yaşamayan telefon, çentiksiz bir 6-inç 2160×1080 piksel AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 128 GB ya da tam 512 GB dahili depolama ile elde edilebilen telefon, 4.000 mAh ‘lık bir pille geliyor. GPU tarafında Adreno 630 ‘dan güç alan telefon, 3.5mm kulaklık girişine de sahip.

İlginizi Çekebilir

Dar alanlara özel robotik mobilya sistemi