reklamı kapat

POPÜLER

Asus ROG Phone 2 PUBG

En iyi PUBG telefonu olacak Asus ROG Phone 2 için beklenen detay geldi

PUBG detayıyla büyük merak uyandıran yeni oyun telefonu Asus ROG Phone 2 için merak edilen tarih sonunda resmi olarak açıklandı.

Asus ROG Phone 2, hatırlarsınız geçtiğimiz haftalarda dikkat çeken bir PUBG haberi ile ortaya çıkmıştı. PUBG’nin arkasındaki isim Tencent Games ile yakın bir çalışma etrafında geliştirilen telefon, bu açıdan en iyi PUBG telefonu olacak gibi görünüyor. Özel optimizasyonlar ile oyunu maksimum grafik ayarlarında saniyede 60 kare oynatabileceği tahmin edilen cihaz, resmi olarak açıklandığı kadarıyla 23 Temmuz tarihinde lanse ediliyor. Yeni yaptığı başka bir açıklamada telefon pazarından çıkmak istemediğini belirten Asus, oyun telefonu tarafında da iddiasını sürdürmeyi planlıyor. Türkiye’de satılıp satılmayacağı bilinmeyen cihazın, henüz tasarımı da ortaya çıkmış değil. PUBG tutkunu oyuncuları heyecanlandıran telefonun, LED aydınlatma ile dikkat çekeceği de tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG odaklı Asus ROG Phone 2 teknik olarak çok iddialı geliyor

Akıllı telefonda yer alacağı belirtilen 120 Hz yenileme hızına sahip ekran, oldukça pürüzsüz bir oyun ve kullanıcı deneyimi getirecek. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve en üstte 12 GB RAM‘den alacağına kesin gözüyle bakılan yeni modelin, özel bir soğutma sistemi taşıması da bekleniyor. Uzun oyun seanslarında telefonu serin tutmak için su ya da aktif fanlı bir soğutma sistemi tercih edebileceği söylenen firmanın, büyük bir çıkışa hazırlandığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO ekran altı kamera teknolojisi