reklamı kapat

POPÜLER

en iyi PUBG Mobile telefonu Asus ROG Phone 2
en iyi PUBG Mobile telefonu Asus ROG Phone 2

En iyi PUBG Mobile telefonu olacak Asus ROG Phone 2 hakkında yeni açıklama

En iyi PUBG Mobile telefonu olacak denilen son dönemin gözde oyun telefonu Asus ROG Phone 2 hakkında çıkışa yönelik resmi bir açıklama yapıldı.

PUBG’nin arkasındaki isim Tencent Games ile yakın bir çalışma etrafında geliştirilen Asus ROG Phone 2, bu açıdan en iyi PUBG Mobile telefonu olacak izlenimi oluşturuyor. Özel optimizasyonlar ile oyunu maksimum grafik ayarlarında saniyede 60 kare oynatabileceği tahmin edilen cihaz, firmanın yeni bir poster paylaşımı ile gündeme yer alıyor. Bu poster daha önce ortaya çıkan 23 Temmuz lansman tarihini ve Tencent Games ortaklığını netleştiriyor. Bunun haricinde bir detayın olmadığı poster, model için heyecanı artırıyor. Halen nasıl görüneceği ortaya çıkmayan telefon, oyun telefonu pazarına yeni bir ivme katacak gibi görünüyor. Modelin ilk versiyondan daha iddialı özellikler taşıyacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
en iyi PUBG Mobile telefonu Asus ROG Phone 2

En iyi PUBG Mobile telefonu olarak geçen Asus ROG Phone 2 için çıkan teknik detaylar da kısıtlı

Elimde olanlara baktığımız zaman oyun telefonunda 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran kullanılacak deniyor. Bu cihaz için Tencent Games’in 120 Hz destekli “Under the One Man” isimli özel bir oyun geliştirdiği belirtiliyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve en üstte 12 GB RAM‘den alacağına kesin gözüyle bakılan modelin, özel bir soğutma sistemi taşıması da bekleniyor. Uzun oyun seanslarında serin kalmak için cihazın su ya da aktif fanlı bir soğutma sistemi tercih edebileceği söyleniyor. Telefon hepsine ek olarak 30W hızlı şarj desteği bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Mi CC9