reklamı kapat

POPÜLER

Asus ROG Phone 2 PUBG
Asus ROG Phone 2 PUBG

PUBG odaklı Asus ROG Phone 2 için sevindiren ekran detayı

Gündeme gelen en yeni oyun telefonlarından Asus ROG Phone 2, oldukça güçlü bir ekran ile yolda bulunuyor. Telefon çok iddialı duruyor.

Asus ROG Phone 2, ilk defa geçtiğimiz hafta bir PUBG haberi ile ortaya çıkmıştı. Bu habere göre telefon PUBG’nin arkasındaki isim Tencent Games ile yakın bir çalışma etrafında geliştiriliyor. Özel optimizasyonlar ile oyunu maksimum grafik ayarlarında 60 FPS oynatabileceği tahmin edilen cihaz, son paylaşımlara göreyse bünyesinde 120 Hz bir ekran barındırıyor. Razer Phone’lardan sonra sanıyoruz bu seviyeye çıkan üçüncü telefon olacak model, 120 Hz yenileme hızıyla oldukça pürüzsüz bir oyun ve kullanıcı deneyimi vadediyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve 12 GB RAM‘den alacağına kesin gözüyle bakılan yeni ROG’un, özel bir soğutma sistemi taşıması da bekleniyor. Daha önce de söylediğimiz üzere burada modelin Nubia Red Magic 3 gibi gerçek bir fan taşıması dahi olası deniyor. Telefonun burada fansız ancak sıvı temelli bir soğutma taşıması da bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ROG Phone 2 ses getirecek bir model olacak gibi duruyor

Model hakkında henüz bunlar hakkında başka bir bilgimiz bulunmuyor. Merakla beklenen cihaz, çok yakında karşımıza çıkacak izlenimi oluşturuyor. Pazarda çok büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayan oyun telefonları, yine de geliştirilmeye devam ediyor. Fiyatları yüksek olan bu modeller, bu açıdan kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Ayrıca “oyun telefonu” olarak geçmeyen modellerle de çok iyi bir oyun deneyimi elde edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni nesil Xbox tanıtımı