reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile Asus ROG Phone 2

PUBG Mobile odaklı Asus ROG Phone 2’den yeni bilgiler

PUBG Mobile detayıyla büyük merak uyandıran yeni oyun telefonu Asus ROG Phone 2 için yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler şarj tarafından geliyor.

PUBG’nin arkasındaki isim Tencent Games ile yakın bir çalışma etrafında geliştirilen telefon, bu açıdan en iyi PUBG Mobile telefonu olacak izlenimi oluşturuyor. Özel optimizasyonlar ile oyunu maksimum grafik ayarlarında saniyede 60 kare oynatabileceği tahmin edilen cihaz, oyunun sıkı fanlarını oldukça meraklandırıyor. İşte bu 23 Temmuz tarihinde tanıtılacak telefon, ortaya çıktığı kadarıyla 30W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Resmi 3C kayıtlarında görünen bu detay, telefonun oldukça hızlı şarj edilebileceğini gösteriyor. Bu değer pazarın en yükseği değil ancak yine de güvenli sınırlar içerisinde yeterli görünüyor. Pil kapasitesi bilinmeyen ancak 4.000 mAh altında gelmesi kesinlikle beklenmeyen telefon, halen tasarımsal olarak ortaya çıkmış değil. Firmanın burada ROG Phone’dan dolayı çok iddialı bir gövde tasarımı hazırladığı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile odaklı Asus ROG Phone 2 hakkında başka neler biliyoruz?

Akıllı telefonda 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran kullanılacak deniyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve en üstte 12 GB RAM‘den alacağına kesin gözüyle bakılan yeni modelin, özel bir soğutma sistemi taşıması da bekleniyor. Uzun oyun seanslarında telefonu serin tutmak için su ya da aktif fanlı bir soğutma sistemi tercih edebileceği söylenen firmanın, bu cihazla özel olarak sunacağı bir oyun da olacak gibi görünüyor. Tencent Games’in 120 Hz destekli “Under the One Man” isimli özel bir oyun geliştirdiği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Mi CC9