reklamı kapat

POPÜLER

Nokia Daredevil
Nokia Daredevil
Nokia Daredevil

Üç arka kameralı gizemli cihaz Nokia Daredevil ortaya çıktı

06 Temmuz 2019

HMD Global altında yaşamaya devam eden Nokia markası, yakın zamanda yeni bir model daha kazanacak gibi görünüyor. Nokia Daredevil yolda bulunuyor.

Android tarafında hazırladığı modeller özellikle Çin pazarında çok büyük ilgi gören Nokia, dediğimiz gibi ürün gamını büyütmek adına adımlar atmaya devam ediyor. Firmanın bu noktada ortaya çıkan yeni cihazı ise direkt olarak Nokia Daredevil olarak geçiyor. İlk defa karşımıza çıkan bu cihaz, arkasında üçlü kameranın yer aldığı yuvarlak bir modül taşıyor. Buradaki ana kameranın 48 megapiksel (F1.8) çözünürlükte olduğu belirtiliyor. Flaş ile beraber dörtlü bir kurumlu varmış görüntüsü oluşturan bu modül, dışa doğru hatırı sayılır bir çıkıntıya sahip. Parmak izi sensörünü hemen bu kamera sisteminin altında olan telefon, ön kamerayı içerisine alan bir damla çentiğe sahip. Özellikle alt çerçevesi çok kalın olan model, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor ve stok bir Android üzerine kuruluyor. Yani cihazlarda özel bir arayüz bulunmuyor.

Nokia Daredevil
Nokia Daredevil
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia Daredevil ilginç görünüyor

Orta üst seviyeye konumlandırılacağı ve yüksek ihtimalle Snapdragon 710 ya da Snapdragon 730 işlemciyle geleceği tahmin edilen telefon hakkında şimdilik başka bilgimiz bulunmuyor. Ancak çıkışa hazır görünen model, çok yakında resi olarak lanse edilebilir deniyor. Tasarımsal olarak dikkat çekmeyen telefonun, fiyatıyla fark yaratacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Game Of Thrones mobil oyunu