reklamı kapat

POPÜLER

faceapp yaşlılık filtresi

İnternetin yeni eğlencesi yaşlandıran uygulama [İndir]

İnterneti kasıp kavuran yüz filtreleri furyasına şimdi de FaceApp uygulamasının “yaşlandırma filtresi” katıldı. Ünlülerin de bu akıma katılmasıyla iyiden iyiye popüler oldu.

İnternet dünyasında ne zaman neyin popüler olacağı hiç belli olmuyor. Yakın zaman önce fotoğraf uygulamasının “bebek yüz filtresi ve cinsiyet değiştirme filtresi” viral olmuş ve binlerce fotoğraf paylaşılmıştı. Yaşlandırma uygulaması olarak da adını duyuran uygulama FaceApp, şu anda en çok merak edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Esasen 2017 yılında kullanıma sunulan FaceApp, zaman zaman sunduğu filtreler ile viral olmayı başarıyor. Yukarıda saydığımız iki filtrenin yanında şimdi de yaşlandırma filtresi adeta bir furyaya dönüştü. Ünlü simaların da fotoğraflarının internet aleminde yayılmasıyla iyice popüler olan bu akıma Selena Gomez‘den, Kylie Jenner‘a, Justin Bieber‘dan Billie Eilish‘a kadar birçok isim katıldı. Uygulama ile yaşlandırılan bu ünlüler 60 yaşındaki hallerinde nasıl görüneceklerini gözler önüne serdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FaceApp yaşlandırma filtresi ünlü isimlerle viral hale geldi

Haliyle internet aleminin bu yeni akımına yalnızca ünlüler değil internet kullanıcıları da katılınca, herkes 60’lı yaşlarındaki hallerini kıyaslamaya başladı. Rekabet içine girilen bu yeni viral ile beraber, herkes uygulamayı indirerek yaşlandığında nasıl görüneceğini merak ediyor. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı buradan (Android) veya buradan (iOS) indirmek. 60 yaşındaki halinizi görmek için kendinizin (veya başka birinin) bir fotoğrafını seçip uygulamanın yaş bölümündeki ücretsiz seçeneğini seçebilirsiniz. Daha sonra kırışık bir yüz, gri saçlar ile kendinizi görebilirsiniz. Bunun yanında eğer seçerseniz tek tek yüzünüzün ayrıntılarına göre, daha detaylı yaşlandırma yapabiliyor.

İlginizi çekebilir

Instagram fotoğraflarını renklendirecek “filtre sistemi”

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 151,3 MB
  • Yükle App Store