reklamı kapat

POPÜLER

Demo sürümü kullanıma sunulan Forza Motorsport 7’den adrenalin dolu son tanıtım [Video]

Piyasaya çıkışı için geri sayımı devam eden Forza Motorsport 7, meraklı bekleyiş içerisinde olan oyuncular için demo sürümüyle indirilebilir oldu.

Satışa sunulmasına iki haftadan daha az bir süre kalan Forza Motorsport 7 için deneyimin kapılarını aralayan ilk adım olan demo sürüm, Xbox One platformu üzerinden kullanıma sunuldu. Yapılan değerlendirmelerde bu yılın en iyi oyunları arasında kendisine yer bulan yeni Forza serisi satış öncesi demoyla oyunculara oyun neden satın almalı sorusunun cevabını verecek. Ağustos ayının son günlerinde içerisinde yer alan otomobil listesinin geriye kalan tüm üyeleri paylaşılan oyundan aynı zamanda artık son paylaşım da yapıldı. Turn10 Studios ve Microsoft tarafından paylaşılan oyun içi atmosfer videosunda oyunda var olan detaylar bir kez daha tüm ihtişamıyla kendisini gösteriyor.


Modellerdeki gerçekçiliğin yanı sıra değişen hava şartlarının oyuna kattığı atmosferle birlikte pistlerin ve bina gibi önemli parçaların detayları oyunun deneyimini ciddi anlamda artırıyor. Paylaşılan son videoda Formula E‘den, drifte, arazi araçlarından süper süper spor modellere kadar geniş yelpazede modellere yer veren geliştirme ekibi motor sporlarının her türlüsüne ilgi duyanlar için biçilmiş kaftan niteliğinde bir oyun yaratmış. Oyuncuların, oyun içerisindeki yarışçı karakterini zengin seçeneklerle kişiselleştirebileceği Forza Motor Sport 7 için çanlar, 3 Ekim‘den itibaren çalmaya başlayacak. Sözü fazla uzatmadan sizleri nefesinizi tutarak izleyeceğiniz son Forza videosuyla baş başa bırakalım. İlgili videoyu haberin ana görseli üzerinden izleyebilirsiniz.