reklamı kapat

POPÜLER

Forza Motorsport 7 deneyimine yeni boyut getiren Porsche 911 GT2 RS tasarımlı oyun kumandası

29 Eylül 2017

Sınırlı üretim adediyle meraklılarıyla buluşacak olan kumandada 911 GT2 RS’in kokpit bölümünde yer alan detaylara yer veriliyor.

Piyasaya çıkacağı tarih olan 3 Ekim için geri sayımın devam ettiği Forza Motorsport 7‘den son bir hafta içerisinde yeni haberler almaya devam ediyor. Halihazırda demo sürümüyle deneyimlenme fırsatı bulunan oyuna, geçtiğimiz günlerde Hızlı ve Öfkeli‘nin sekizinci bölümünde ana karakterlerin kullandığı otomobilleri ek bir paket olarak getiren Turn10 Studios‘un bu hamlesinin ardından, meraklılarını sevindirecek bir özel parça daha dahil oldu. Çıkış tarihi öncesinde Porsche ve Turn 10 Studios ile anlaşmaya giden SCUF Gaming, oyunun resmi otomobili olan GT2 RS’den ilham alınan özel seri kablosuz oyun kumandasını meraklılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.


Sınırlı üretim adediyle Forza Motorsport 7 deneyimini farklı bir boyutta yaşamak isteyenlere sunulacak olan kumandada gümüş, siyah ve kırmızı renk kombinasyonuna yer veriliyor. GT2 RS’in kokpit bölümündeki lansman renkleri arasında yer alan bu kombinasyona eşlik eden en önemli parçaysa arka bölümde yer verilen Alcantara kaplama diyebiliriz. Üst bölümünde küçük bir Porsche logosuyla birlikte gelen kumanda iki farklı seçenekle oyuncularla buluşacak. Yurt dışında standart versiyonuyla 299,950 dolarlık etiket fiyatına sahip olan kumandanın sınırlı üretim Porsche versiyonu içinse 365,950 dolarlık bir ücret talep ediliyor. Kumandanın resmi satışları 7 Ekim‘den itibaren başlayacak.

YORUMLAR