reklamı kapat

POPÜLER

Forza Motorsport 7’nin gerçekçiliğin sınırlarının zorlandığı oyun içi videosu yayında [İzle]

Resmi tanıtımı gerçekleştirilen Forza Motorsport 7‘nin oyun içinden paylaşılan oynanış videosu heyecanın dozunu artırıyor.

Ultra gerçekçi grafikleri ve otomobil mekanikleriyle Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşen oyun fuarı E3‘te yeni Xbox ile tanıtılan Forza Motorsport 7, 4K 60 FPS desteğiyle oyun deneyimini yeni bir boyuta taşımak için oyuncuların karşısına geride bıraktığımız gün çıktı.

XBox One X‘in ana oyunu olarak sunulan Forza Motorsport 7 piyasaya sunulacağı tarih olan 3 Ekim 2017’de aynı anda PC platformu için de sunulacağı için Forza serilerinde bir ilke imza atacak.


Tanıtım etkinliğinde sinematik bir tanıtım videosu yayınlanan oyun için meraklıları şimdiden heyecanlanırken bugün bu heyecanı ikiye katlayacak yeni bir video karşımıza çıktı. Organizasyonla birlikte diğer tüm oyunlarda olduğu gibi Forza Motorsport 7’nin ilk oyun içi videosunu yayınlayan ekip yaratılan dünyanın ne derece başarılı olduğu bir kez daha gözler önüne seriyor. Özellikle hava koşullarındaki gerçekçiliğin ön plana çıkartıldığı videonun başrolündeyse Nissan Skyline GT-R var. Sözü fazla uzatmadan sizleri nefessiz izleyeceğiniz video ile baş başa bırakalım. Videoya haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.