reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things

Stranger Things 3. sezon setinden ilk görüntüler

Netflix‘in büyük ilgi gören işlerinden biri olan Stranger Things’in geri dönmeye hazırlandığını biliyoruz. Sevilen dizinin üçüncü sezon çekimleri devam ediyor. Setten ortaya çıkan ilk görüntülerde ise Eleven’a hayat veren Millie Bobby Brown yer alıyor.

Bildiğiniz gibi Stranger Things‘in üçüncü sezon çekimleri nisan ayında başlamıştı. Hatta bu gelişme hazırlanan özel bir video ile izleyicilere duyurulmuştu. O zamandan beri setten gelecek her türlü görüntü ve ipucunu heyecanla bekliyoruz. Çekimler Atlanta’da devam ederken kamera arkasından ilgi uyandıran görüntüler gün yüzüne çıktı. Görüntülerin merkezinde ise Millie Bobby Brown yer alıyor. Ona ekipten Sadie Sink eşlik ediyor. Bildiğiniz gibi 14 yaşındaki oyuncu Max Mayfield karakterine hayat veriyor. Max’in yağmur altında bisiklet sürmesine şahit oluyoruz.

Bu set fotoğrafları Millie Bobby Brown’un iyileştiğini de gözler önüne seriyor. Haziran ayında genç oyuncunun diziden sakatlandığı ve dinlenmesi gerektiği ortaya çıkmıştı. Sırf bu yüzden MTV‘nin düzenlediği sinema ve televizyon ödülleri gecesine katılamamıştı. Fakat set fotoğraflarında dinlenmenin işe yaradığını ve Millie Bobby Brown’un çekimlere dönmeye hazır olduğunu görüyoruz. Çekimleri devam eden yeni sezonun 2019’da ekrana gelmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

3. sezon duyuru videosu