reklamı kapat

POPÜLER

Apple 1Password

Şaşkınlık yaratan Apple haberi hakkında resmi açıklama

Teknoloji devi Apple, dakikalar önce 1Password‘u satın alabilir haberiyle gündeme gelmişti. İşte bu konuda resmi bir açıklama yapıldı.

Apple, ortaya çıkan söylentilere göre dünya genelindeki 100 binden fazla çalışanına 1Password kullandırmanın planını yapıyor. Bu sayede veri güvenliğini artırmayı hedefleyen firma, aynı zamanda uygulamayı komple satın alabilir de deniyor. Söylentiler üzerine hızlı bir açıklama yapan 1Password ise bunun kesinlikle gerçeği yansıtmadığını açıklıyor. Bağımsız olarak çalışıyor ve bunun böyle gitmesini istiyoruz diyen şirket, bu beklenmedik habere son noktayı koymuş gibi görünüyor. Biliyorsunuz parola yönetimi ve saklama konusunda en iyilerden olan 1Password, çok uzun süredir kullanımda bulunuyor. Kullanıcıları parola / şifre karmaşasından kurtaran uygulama, en iyi çözümler arasında yer alıyor. Geçmişi oldukça eskiye dayanan uygulama, “akıllı telefon” döneminin efsanelerinden sayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’dan bu yıl üç yeni iPhone geliyor

Şirketten önümüzdeki eylül ayında kesin olarak üç yeni telefon geliyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor. En son Shazam‘ı bünyesine katan teknoloji devi, şu an bu modeller üzerine odaklanıyor. Bunlara ek olarak yeni HomePod, AirPods ve MacBook modellerinin de adı geçiyor.

İlgili Video

Karşınızda iPhone parçalama robotu