reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 3. sezon

Stranger Things’in 3. sezonunu müjdeleyen görüntüler

Netflix’in en sevilen işleri arasında yer alan Stranger Things‘in yola devam edeceğini biliyoruz. Üçüncü sezonun çalışmaları bir süredir devam ediyordu. Sonunda prodüksiyon çalışmaları da başladı. Bu heyecan uyandıran gelişme hazırlanan kamera arkası videosuyla duyuruldu.

Stranger Things daha ilk sezonunda itibaren izleyicileri kendine çekmeyi ve sağlam bir hayran kitlesi elde etmeyi başardı. Durum böyle olunca hikayenin devamı hızla geldi. Beğeni toplayan ikinci sezonun ardından hemen yeni bölümler için çalışmaların başladığı aylar önce müjdelenmişti. Hatta çekimlerin nisan ayında başlayacağı da duyurulmuştu. İşlerin yolunda gitmesiyle birlikte çekimler tam da planlandığı dönemde başladı. Oyuncuların bir araya gelip senaryo okuma süreçleri ise hayranlara verilecek güzel haber için kayıt altına alındı. 20 Nisan‘da kaydedilen görüntülerde sevdiğimiz tüm isimleri detaylı bir şekilde görme fırsatı yakalayamıyoruz. Fakat görüntüler yüzümüzde kocaman bir gülümseme yaratmayı başarıyor.

Daha önce paylaşılan detaylar sayesinde biliyoruz ki Stranger Things kaldığı yerden devam etmeyecek. Olaylar bir sene sonrasına zıplayacak. Üçüncü sezonda seyredeceklerimiz 1985 yazında başlayacak. Bunun dışında Eleven ve Mike ile Lucas ve Max ilişkisi güçlenerek devam edecek. Bunun dışında Steve Harrington’ın rolü artırılacak. Tüm bunların üçüncü sezona nasıl yansıyacağını ise zaman gösterecek.

Duyuru videosu