reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Pro

Kendi alanında ünlü yedi isim ile Huawei P20 Pro fotoğraf galerisi

Huawei, Ferko Signature’da gerçekleşen lansmanla yeni akıllı telefonu P20 Pro‘yu tanıttı. Türkiye’ye resmen giriş yapan telefon, Türkiye’deki kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Lansmanda, alanında uzman yedi ismin P20 Pro ile çektikleri fotoğraflar sergilendi. Sabine Rividi’nin küratörlüğünü yaptığı ve yedi ünlü ismi kapsayan fotoğraf galerisi, davetlilere unutulmaz bir deneyim yaşattı. 

Huawei P20 Pro ile fotoğraf galerisini oluşturan isimler arasında; Can Yalman, Charlotte Schmitz, Ertuğrul Ural,  DJ Kiwi, Kerem Balık, Kerimcan Ertuğ ve Tuvana Büyükçınar bulunuyor.

Huawei P20 Pro, yepyeni özellikleri, moda öncüsü tasarımı ve gelişmiş yapay zekası ile rakiplerinden bir adım öne geçiyor. Yapay zekanın en gelişmiş teknolojisine sahip kamerasıyla tüketicilerin hayatında benzersiz deneyimlerin kapılarını açıyor.

Huawei P20 Pro kamerasıyla ne gibi yenilikler sunuyor?

40 megapiksellik ana kameraya 20 megapiksel monokrom ve 8 megapiksel telefoto kameranın eşlik ettiği telefon piyasadaki 2 kat yakınlaştırma yapabilen kameraların aksine 3 kat optik yakınlaştırma yapabiliyor. Saniyede 30 kare 4K video kaydı yeteneğine sahip telefon hızlı otofokus performansıyla da dikkatlerini üstüne çekiyor. Huawei’nin belirttiğine göre kameralarda kullanılan piksel boyutu Galaxy S9’dan kullanılan piksel boyutundan yüzde 22, iPhone X’da kullanılan piksel boyutundan yüzde 61 daha büyük. Telefonun Türkiye’deki satış fiyatı ise 4.999 TL.

İlginizi çekebilir

Huawei P20 Pro’nun tanıtım videosu