reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in yıldızından 8. sezon itirafı

The Walking Dead‘in sekizinci sezonu birçok açıdan pek de başarılı geçmedi. Düşen reytingler, ayrılma kararı alan oyuncular derken problem giderek büyüyor. Morgan Jones’a hayat veren Lennie James de kendi karakteri hakkında samimi bir itirafta bulundu.

Aslına bakarsanız son zamanlarda The Walking Dead cephesinde pek çok farklı itirafa şahit oluyoruz. Bunlardan biri de hikayesi askıda kalan isimlerden birinden, Lennie James’ten geldi. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde kendisiyle röportaj gerçekleştiren ScreenRant‘a konuştu. Sekizinci sezon ve Morgan Jones‘un hikayesi hakkındaki görüşlerini paylaştı. Ona Morgan’ın hikayesi sekizinci sezonda bitseydi, ortaya nasıl bir sonuç çıkacağı soruldu. James de şu yanıtı verdi:

“Morgan’ın hikayesi sekizinci sezonda bitseydi tatmin edici bir son olmazdı. İzleyicilerin aklında her zaman ‘Morgan şimdi ne yapıyor acaba?’ sorusu yer alırdı. Çünkü bir hurdalıkta senelerce oturamazsınız. Bunun için onun patlıcan pişirip Cast Away’in yolundan gittiğini varsaymanız gerekir. Açıkçası Morgan’ın The Walking Dead’deki hikayesinin bu şekilde bitmesini asla istemezdim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lennie James’in bu açıklaması pek çok hayranın görüşünü yansıtıyor. Öte yandan Morgan Jones’un gelecekte The Walking Dead‘e geri dönebileceğini de açık şekilde ortaya koyuyor. Bakalım sevilen karakterin dönüşü nasıl olacak? Kim bilir, dokuzuncu sezondaki ayrılıklardan sonra Morgan kıymete binebilir.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı