reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in yıldızından ayrılık açıklaması

Sonbahar aylarında dokuzuncu sezonuyla izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz The Walking Dead ciddi ayrılıklara hazırlanıyor. Bunlardan biri de Maggie Greene karakterine hayat veren Lauren Cohan olacak. Peki sevilen oyuncu sekiz sezonun ardından diziyi neden bırakıyor?

Aslına bakarsanız The Walking Dead’de bir şeylerin ters gittiğiniz düşen reytinglerin ardından Lauren Cohan iddialarıyla anlamıştık. Sevilen oyuncunun erkek rol arkadaşları kadar kazanmadığı için mutsuz olduğu ifade edilmişti. Ardından ekiple yeniden anlaşma masasına oturdu ve altı bölüm daha devam etmeyi kabul etti. Yani dokuzuncu sezonda Maggie‘ye veda edeceğimiz kesin. Sevilen oyuncu aldığı bu önemli kararın sebebini Associated Press‘e açıkladı. Kendisiyle gerçekleştirilen röportajda konuşan oyuncu Sekiz yılın ardından Maggie Greene’yi canlandırırken fazlasıyla rahat olduğunu ve bundan memnun olmadığını ifade etti. Bu sürenin aynı karakteri canlandırıp onun duygusal derinliğine inmek için fazlasıyla uzun bir süre olduğunu ifade etti. Fakat geri dönüşü için açık kapı bıraktı. Bunu da “Yine de Maggie’yi keşfetmem hala mümkün” sözleriyle ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası eğer Lauren Cohan’ın yeni dizisi Whiskey Cavalier tutmazsa, onu yeniden zombi kıyametinin kol gezdiği dünyada göreceğiz. Aksi halde Maggie ölmese de, artık karakterlerimizle yolu ayrılmış olacak.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı