reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’de üzen 2. ayrılık kararı

The Walking Dead cephesinde sular bir türlü durulmuyor. Dizinin başrol oyuncusu Andrew Lincoln‘ün ayrılık kararın ardından bir oyuncunun daha izleyicilere veda etmeye hazırlandığı ortaya çıktı.

Aslına bakarsanız The Walking Dead’de oyuncularla yaşanan sıkıntıların ilk sinyali Lauren Cohan ile ortaya çıkmıştı. Sevilen oyuncunun anlaşmasının bittiği ve kendisinin daha iyi şartlar talep ettiğini sizlere duyurmuştuk. Fakat AMC ona Andrew Lincoln ve Norman Reedus kadar ödeme yapmak istememişti. Maggie Greene karakterine ne olacağı belirsizliği devam ederken Lauren Cohan’ın yeni bir dizi için imza attığı ortaya çıkmıştı. ABC’de yayınlanacak Whiskey Cavalier’in kadın başrolü olmayı kabul etmesi ayrılığın yaklaştığı şeklinde yorumlanmıştı. Fakat daha sonra beklenmedik bir gelişme yaşandı, onun bölümleri azalsa da The Walking Dead ile yola devam edeceği açıklandı. Dokuzuncu sezonun ilk yarısında altı bölümde görüneceği ifade edildi. Böylece The Walking Dead izleyicileri ve Maggie Greene sevenler rahat bir nefes almıştı. Ancak bu duyurunun gerçeğin tamamını yansıtmadığı anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Maggie Greene’nin vedası The Walking Dead’in dokuzuncu sezonunda yaşanacak. Böylece izleyiciler sadece bir değil, iki sevilen karaktere birden veda etmek zorunda kalacak. Yoğun kan kaybı yaşayan dizinin yola nasıl devam edeceği ise büyük merak konusu.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 8. sezon fragmanı