reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in yıldızı Andrew Lincoln sessizliğini bozdu

The Walking Dead‘in yakında ciddi bir kan kaybı yaşayacağını bir süredir biliyoruz. Başrol oyuncularından Andrew Lincoln‘ün ayrılık kararı aldığı kısa süre önce ortaya çıkmıştı. Sevilen oyuncu sonunda sessizliğini bozdu ve ayrılık kararıyla ilgili ilk açıklamasını yaptı.

Advertisement

Kısaca hatırlatmak gerekirse The Walking Dead gerçekten kötü bir sezon geçirdi. Sekizinci sezon boyunca reytinglerin düzenli olarak düşmesi, bu gidişatı sezon finalinin bile kurtaramaması taşların yerinden oynamasına neden oldu. İlk fire Maggie Greene‘ye hayat veren Lauren Cohan oldu. Onu Rick Grimes’ı canlandıran Andrew Lincoln izledi. AMC’nin bu ayrılığın ardından yeni başrol olması için Daryl Dixon olarak boy gösteren Norman Reedus‘a teklif götürdüğü konuşulmaya başlandı. Hatta teklifin 20 milyon dolar olduğu iddia edildi. Fakat asıl dikkat çeken Andrew Lincoln’ün ayrılığı konusunda resmi bir açıklama gelmemesi olmuştu. Hatta oyuncunun kendisi bile açıklama yapmamıştı. Sonundan Lincoln sessizliğini bozdu.

“Ayrılmayı dokuz senedir düşünüyordum çünkü ailem İngiltere’de yaşıyor. Fakat süreci asıl şekillendiren dördüncü sezon civarında Scott Gimple ile yaptığımız bir konuşma oldu. Bunun asla bitmeyecek bir süreç olduğunu fark ettim. O zaman asıl gidişatı bozmadan ayrılmam gerektiğini fark ettim. Bu hikayenin izleyiciye verdiği bir his var. Bir adam uyanıyor ve yaşananları onun gözünden seyrediyorsunuz. Fakat aile giderek genişliyor. Benim için heyecan uyandırıcı olan ise hikayenin artık daha özgür bir hal almış olması. Fragmanlarda da göreceğiniz gibi zaman atlaması yaşanıyor. Hikayenin geleceğine inandığım noktaya ulaştık. Kısacası çocuklarım artık büyüdü ve onları oradan oraya taşımak zorlaştı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan anlıyoruz ki Andrew Lincoln‘ün ayrılık kararı The Walking Dead’in gidişatından çok ailesiyle alakalı. Bakalım dizi onsuz nasıl devam edecek?

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı