reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead hayranlarının kafasını karıştıran tweet

The Walking Dead son zamanlarda hep olumsuz gelişmelerle gündeme geliyor. Düşen reytingler, oyuncuların ayrılık kararları… Tüm bunlar giderek içimizi karartırken dizinin resmi hesabından paylaşılan bir tweet kafaları karıştırdı.

Önce kısaca neler oldu, bir göz atalım. Önce Amerika’nın en çok izlenen dizilerinden biri olan The Walking Dead’in reytingleri düzenli olarak düşmeye başladı. Öyle ki sekizinci sezon finali ilk sezonlarla aynı seviyeye döndü. Ardından Andrew Lincoln ve Lauren Cohan‘ın dokuzuncu sezonda diziden ayrılacağı netlik kazandı. Özellikle Rick Grimes‘ın diziden çıkacak olması büyük yankı uyandırdı. AMC’nin hemen yeni başrol için arayışlara başladığı hatta Norman Reedus ile masaya oturulduğu konuşuldu. Beraberinde Daryl Dixon‘a hayat veren oyuncuya 20 milyon dolar teklif edildiği söylendi. Fakat bu son iddialar henüz netlik kazanmış değil. Öte yandan Rick Grimes’ın hikayeye tam olarak ne zaman veda edeceği de bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu belirsizlik devam ederken bir tweet işleri daha karmaşık bir hale soktu. The Walking Dead’in resmi Twitter hesabından paylaşılan tweet sadece tek bir cümleden oluşuyor: “Duyduğunuz her şeye inanmayın.” Tahmin edebileceğiniz üzere bu mesajın tam olarak neye işaret ettiği bilinmiyor. Fakat herkesin aklına gelen ilk gelişme Andrew Lincoln’ün ayrılık haberi oldu. Rick Grimes’ın hikayeden ayrılmama ihtimali olabilir mi, şimdi bu merak ediliyor.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı