reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in yıldızı Andrew Lincoln’ün son isteği

The Walking Dead’de Rick Grimes karakterine hayat veren Andrew Lincoln‘ün dokuzuncu sezonda hikayeye veda edeceğini biliyoruz. Şimdi sevilen oyuncunun dizideki son isteği de ortaya çıktı.

Televizyonun en çok konuşulan dizilerinden biri olan The Walking Dead‘in ciddi reyting kaybı yaşadığını duymayan kalmadı. Bu kötü gidişat oyuncuların da ayrılık kararı almasına neden oldu. Bu isimlerden biri de Andrew Lincoln oldu. Rick Grimes‘ı canlandıran oyuncuya dokuzuncu sezonda veda edeceğiz. Bu gelişmenin ortaya çıkmasından sonra Andrew Lincoln‘ün eski röportajlarından birinde yaptığı açıklama yeniden gündeme geldi. Sevilen oyuncu 2014 senesinde Entertainment Weekly‘e verdiği röportajda diziden son isteğini şu sözlerle anlattı:

“Hep söylediğim bir şey var, karakterimin nasıl öldüğüyle ilgilenmiyorum. Bir çocuk bile beni öldüren kişi olabilir. Fakat dizinin baş yazarı Scott Gimple’dan rica ettim. Ölürsem o bölümün sonunda Johnny Cash’in Hurt’ü çalsın istiyorum. Scott Gimple bu konuda söz veremedi fakat en azından bu isteğimin kayıtlara geçmesini istiyorum. En azından hayranlar bu şarkının çalınmasını istediğimi bilsin. Lütfen herkes Rick Grimes için Hurt’ü çalsın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scott Gimple dizinin baş yazarlığından ayrıldı. Onun yerine Angela Kang‘in geldiğini biliyoruz. Bakalım Kang, Andrew Lincoln’ün isteğini yerine getirecek mi?

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı