reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead yıldızının Andrew Lincoln’e vedası

Sekiz senedir The Walking Dead‘in başrolü olarak seyrettiğimiz Andrew Lincoln’ün ayrılık kararı etkilerini hissettirmeye devam ediyor. Son olarak Lincoln’ün diziden rol arkadaşı Danai Gurira onu övmeye doyamadı. Bu övgü dolu sözlerle rol arkadaşına bir nevi veda etmiş oldu.

The Walking Dead’in dokuzuncu sezon hazırlıkları devam ederken herkes Rick Grimes‘a veda edeceğimizi biliyor. Bu süreçte Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira SiriusXM‘e konuk oldu. Ona Andrew Lincoln‘ün yerini kimin doldurabileceği soruldu. Sevilen oyuncu Hollywood’da duymaya alışkın olmadığımız bir içtenlikle yanıt verdi.

“Andrew Lincoln’ün yerini doldurmak imkansız. O mükemmel bir lider. İnanıyorum ki o televizyondaki en iyi başrol oyuncusu. Onun liderlik tarzında insanın hoşuna giden bir şeyler var. Sete adım attığın anda hissediyorsun. Diziye katılınca bir aileye dahil olmuş gibi oluyorsun. Andrew da orada olduğunu hissettiriyor. Sevgi dolu, cömert, nazik ve destek veren bir tavrı var. Bu da onun lider olduğunu hemen hissettiriyor. Başarılı olmanı istediğini belli ediyor. Bu da insanı daha iyi olmaya itiyor. Andrew başkalarına da daha iyi olmayı öğretebiliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu sözlerinden anlıyoruz ki Andrew Lincoln The Walking Dead setinde gerçekten sevilen bir isim. Bakalım onun yokluğu ekipte ne gibi sorunlara neden olacak?

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı