reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead Rick Grimes ile şaşırtabilir

Andrew Lincoln’ün The Walking Dead‘den ayrılmaya karar verdiğini bir süredir biliyoruz. Hatta oyuncu geçtiğimiz günlerde sessizliğini bozup bu kararın nedenini de açıklamıştı. Herkes Rick Grimes‘ın öleceğini ve ona bu şekilde veda edeceğimizi düşünüyordu. Fakat dizi bizi şaşırtabilir gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi söz konusu zombi istilasının yaşandığı bir dünya olunca karakterler genelde korkunç biçimlerde can veriyor. Bir karakterin ayrılığı söz konusu olunca izleyiciler onun öleceğini varsayıyor. Fakat kimi zaman istisnalar olabiliyor. Andrew Lincoln de karakteri Rick Grimes’ın tıpkı Morgan Jones gibi veda edebileceğini düşünüyor. Comicbook.com’un kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

“Bir yanda Morgan Jones’un yolu var diğer yanda ise daha çok kullandığımız bir yöntem var. İçlerinden hangisini kullanacağımızı size söylemem mümkün değil. Fakat tıpkı Lennie James gibi ayrılmayı tercih ederim. Bunun yanında yeni sezonda izleyicilerin karşısına çıkartacaklarımızın harika şeyler olduğunu düşünüyorum. Ortaya çıkan işten gurur duyuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Rick Grimes ölmeden hikayeden nasıl çıkartılabilir, hiç bilmiyoruz. Sizin bu konudaki düşünceniz ne? Rick Grimes ölecek mi, yoksa geride kalan karakterlerden biri mi olacak?

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı