reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’de endişe uyandıran gönderme

Sekizinci sezona ara veren The Walking Dead bu haftaki bölümünde enteresan bir göndermeye ev sahipliği yaptı. Hayranlar bu göndermenin yakın gelecekte yaşanacak bir ölüme işaret ettiğine inanıyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead, Robert Kirkman’ın kaleme aldığı aynı isimli çizgi romandan uyarlanıyor. Dolayısıyla bu seriyi takip edenler gelecekte neler olabileceğini az çok tahmin edebiliyor. Ancak dizi çizgi romana birebir bağlı kalmadığından ne zaman ne olacağını detaylı olarak bilmek pek mümkün olmuyor.

Aynı ölüm farklı karakter

Fakat geçtiğimiz hafta ekrana gelen Time for After isimli bölümde direkt çizgi romandan alınmış sahne yer alıyordu. Tek fark ise saldıraya maruz kalan kişinin Gabriel olmamasıydı. Kısaca özetlemek gerekirse Rick, Sanctuary’e geri döndüğünde buranın zombi saldırısı altında olduğunu gördü. Zombilerden kaçarken de keskin nişancılardan birinin zombi kurbanı olduğunu gördü. Ayağı merdivene takılan bu adam tepe taklak düşmüş ve zombilere yem olmuştu. İşte bu kare çizgi romanda Gabriel’e veda ettiğimiz an olmasıyla dikkat çekiyor. Karakterin benzer bir kıyafetle tamamen aynı şekilde ölmesi hayranların dikkatinden kaçmadı. Kimileri bu sahnenin net bir mesaj içeriğini yani Gabriel’e yakından elveda diyeceğimizi düşünüyor. Fakat söz konusu The Walking Dead olunca net bir şey söylemek pek de mümkün olmuyor.